Z okazji MŚ 2018 w TOTOLOTKU bonus 1000zł za wpłatę + 20zł bez depozytu! Szczegóły...

Jak wyglądają wpłaty i wypłaty u bukmachera

Dodane w Bukmacherzy przez Brak komentarzy
wpłaty i wypłaty u bukmachera

Są typerzy, którzy śmieją się, że z wykonywania wpłat do bukmachera mogliby napisać pracę magisterską. Od strony samego gracza nie jest w tym oczywiście nic śmiesznego, ponieważ celem każdego z nas są wypłaty.

Niestety często tak bywa, szczególnie na początku, że te depozyty są wykonywane dość często. Biorąc pod uwagę, że dziś jest wielu bukmacherów internetowych zastanawiamy się w jaki sposób możemy robić wpłaty i wypłaty.

 

Jak wpłacić pieniądze do bukmachera

To już jest zależne od każdego bukmachera indywidualnie. Zazwyczaj jeśli mamy do czynienia z bukmacherem legalnym to do dyspozycji mamy tylko i wyłącznie wpłatę przez przelew bankowy. Nikomu to nie powinno przeszkadzać, ponieważ grając u legalnego bukmachera możemy być spokojni o wykonywanie takich przelewów. Bukmacherzy, którzy nie posiadają licencji mają zazwyczaj o wiele więcej opcji jeśli chodzi o wpłaty.

Możemy oczywiście wykorzystać zwykły przelew bankowy, który jednak należy oczekiwać średnio do 3 dni. Ale również dobrze możemy wpłacić pieniądze poprzez Przelewy24, które są bardzo popularne. Dzięki nim pieniądze są w kilka minut u bukmachera.

Tu również możemy korzystać z wpłat dzięki portfelom internetowym. Tutaj przesyłki pieniędzy są równie szybkie. Jeśli chodzi o drogę wypłaty to są one zazwyczaj takie same w jaki sposób wpłacaliśmy pieniądze. Same wpłaty są bardzo proste, ponieważ zaraz po zalogowaniu się na konto mamy obok naszego nicka hasło „depozyt” lub „zrób wpłatę”. Wystarczy kliknąć na dany przycisk i wykonywać po kolei wszystkie kroki.

 

Jak wypłacić pieniądze czyli wygrane

Na to czeka każdy. Jest to równie proste co wpłaty. Jednakże tutaj już często musimy wejść w nasze konto i w zakładkę „wypłaty”. Wpisujemy kwotę, którą chcemy wypłacić i podajemy czy ma być to nasze konto bankowe, skrill czy inna metoda.

Warto tu również dodać, że często wypłaty są wykonywane np. na konto bankowe jeśli w taki sam sposób była wykonywana wpłata. Mając możliwość wyboru polecane są portfele internetowe, jak chociażby Skrill do którego również możemy posiadać kartę i płacić nią niemal wszędzie na całym świecie. Zaletą są przede wszystkim dość szybkie przelewy w przeciwieństwo do zwykłych przelewów bankowych, które mogą trwać nawet kilka dni.

Biorąc pod uwagę, że chodzi o zakłady bukmacherskie to ta ilość dni może być w niektórych przypadkach znacząca.

Jeśli chodzi o sam proces wykonywania wpłat i wypłat to jest on bardzo prosty. Zawsze znajdziemy zakładki w naszym koncie u bukmachera, w których to będziemy mogli wykonać owe procesy.

, ,

Comments are closed.