Promocja w Totolotku! Bonus bez depozytu!

Lista legalnych bukmacherów w Polsce

Dodane w Bukmacherzy przez Brak komentarzy
Lista legalnych bukmacherów w Polsce

Od połowy 2017 roku lista bukmacherów, u których możemy obstawiać zakłady mocno się skróciła. Główny przyczyną jest ustawa, która zabrania działania naszym rynku bukmacherów, którzy nie posiadają polskiej licencji. Jak wiadomo te nielegalne firmy stanowiły dotychczas ok. 90% rynku.

Dzisiaj już te statystyki są zupełnie inne i przeważają tylko bukmacherzy legalni. U kogo zatem możemy obstawiać zakłady legalnie?

Zacznijmy od jednego z najpopularniejszych legalnych bukmacherów, który działa od 1996 roku – to eFortuna.pl. Gracze, którzy już wcześniej grali w legalnych firmach wybierali właśnie najczęściej tego bukmachera.

Faktycznie przeglądając jego ofertę najczęściej kusimy się na rejestrację. Na starcie otrzymujemy oczywiście bonus powitalny.

 

Fortuna czy STS …

Równie popularny co Fortuna jest bukmacher STS.pl. Działa on od 1997 roku. Niestety w ostatnim czasie nie cieszy się on dobrą opinią – częste awarie strony internetowej czy podwajanie kuponów to najczęstsze problemy. Na tych dwóch bukmacherach nie kończy się lista.

Kolejną propozycją jest Totolotek.pl, który działa najdłużej, bo aż od 1992 roku. Warto się tu zarejestrować chociażby dla bonusów.

 

Kolejne firmy powstały dość niedawno – Milenium (2004 r.), etoto (2011 r.), LV BET (2016 r.) i forBET (2016 r.).Czytając ich krótkie recenzje z pewnością zaciekawi nas ten ostatni, czyli forBET, który oferuje zakłady bukmacherskie z dodatkiem 12%. Zatem równowartością podatku.

Ostateczny wybór zostawiamy każdemu graczowi. Jest to jak wiadomo uzależnione od wielu aspektów. Z pewnością nie liczmy na to, że choć w połowie będą to firmy, które mogą dorównać Bet365, który dotychczas był przez nas oblegany. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że bez żadnych problemów możemy wypłacać pieniądze na konto.

Bukmacher Bonus Opis Link
1 Bez depozytu - 10zł + 400zł za wpłatę Opis Odbierz kod
2 20zł za rejestrację +500zł za wpłatę Opis Odbierz kod
3 Nawet 600zł za wpłatę! Opis Odbierz kod
4 Największy bonus w Polsce (do 1000zł)! Opis Odbierz kod

 

Lista bukmacherów się poszerzy …

Czy ta lista się poszerzy? Obecnie jest kilka bukmacherów, których zgłosiło swoją chęć do pozyskania polskiej licencji. Niestety na obietnicach się to na razie skończyło. Nie wiadomo na jakim etapie są zgłoszone wnioski. Należy mieć jednak nadzieję, że w niedalekim czasie znane nam firmy bukmacherskie będą mogły działać na terenie Polski legalnie.

,

Zostaw komentarz

*