Promocja w Totolotku! Bonus bez depozytu!

Fortuna Opis

Bez depozytu - 10zł + 400zł za wpłatę

Blogowanie przez popularnych ludzi sportu czy reklama na koszulka popularnych drużyn piłkarskich to wyrachowana próba porwania kolejnych klientów do zakładania kont by obstawiać mecze w serwisach bukmacherskich.

Plusem czeskiego bukmachera Fortuna są w głównej mierze kursy bukmacherskie, umieją on zadziwić klientów jacy obstawiają na zakładach u bukmacherów od kilku lat. W propozycji bukmachera Fortuna idzie wyszperać niezłe promocje, które jesteśmy w stanie zamienić w olbrzymie zarobki po zakończeniu poprawnego typowania.

 

Na wzmiankę zwraca także uwagę ilość zakładów, jaka powinna nasycić nawet wybrednego typującego on-line.

Fortuna proponuje dla zakładających konta typujących bardzo dobry dodatek tj. Bonus od pierwszej wpłaty o wysokości do 400 zł. Na realizację bonusu pierwsza wpłata masz 60dni. Dlatego komponuj zakłady spokojnie, a także pomnażaj swoje pieniądze, stawiając gratisowe środki pieniężne za rejestrację które dostanie po rejestracji od bukmachera.

 

Fortuna analogicznie, jak inni bukmacherzy działający w Polsce legalnie jak choćby Forbet czy LVbet często organizuje dla typujących w necie promocje za aktywność lub mające za cel jej zwiększenie jak choćby ligi typerów czy podobne konkursy. To sprawia, że abstrahując od obstawiania meczów, świetnie będzie począć rywalizację w zaaranżowanym przykładowo konkursie typerskim.

 

Moja opinia o Fortunie

Dodatek po rejestracji 400zł no i promocja gotówka za rejestrację ukazują iż warto mieć konto u tego legalnego bukmachera, którego promują nasze polskie drużyny Ekstraklasy.
Znaczącym przymiotem tego bukmachera wirtualnego jest bardzo przejrzysta szata graficzna i jedne z lepszych kursów bukmacherskich.

Aczkolwiek trzeba pamiętać że jak każdy ma też wady – ekspresowo ogranicza typujących-zarabiających na zakładach sportowych, przez co po jakimś czasie jeśli gramy za duże stawki nie będziemy mogli tego robić stale.

Odbierz bonus