Z okazji MŚ 2018 w TOTOLOTKU bonus 1000zł za wpłatę + 20zł bez depozytu! Szczegóły...

Zakłady bukmacherskie, bukmacherzy a duże stawki

Dodane w Bukmacherzy przez Brak komentarzy

Zakładami bukmacherskimi interesuje się coraz więcej osób. Jest to niezwykle wciągające zajęcie, które może dawać nam równie szybki zarobek. Znając się bardzo dobrze na danej dyscyplinie sportowej możemy wyłapywać na samy początku bardzo wysokie kursy, które z godziny na godzinę będą spadały, a zanim rozpocznie się spotkanie my już możemy mieć niewielki zarobek.

 

Bukmacherzy a duże stawki

Dla początkujących może być to dziwne, ale na świecie są tacy typerzy. Jest to już górna półka. Dla nich średniej klasy bukmacher to za mało. Obstawiając tam wysokimi kwotami i mając przy tym naprawdę dobrą skuteczność możemy szybko nabawić się jedynie limitu. Na zakładach bukmacherskich można zarabiać miliony, ale oczywiście nie u takich bukmacherów.

 

W tym przypadku musimy wyruszyć na poszukiwanie firm, które nie nałożą na nas limitu. Czy tacy bukmacherzy w ogóle istnieją? Tak, ale w tym przypadku musimy zapomnieć o najbardziej popularnych bukmacherach internetowych o których dotychczas słyszeliśmy.

 

Pierwszą najpopularniejszą propozycją jest Pinnacle.

To bukmacher, który nie zlimituje nas tak szybko, gdy zamierzamy obstawiać zakłady bukmacherskie na kilkanaście tysięcy złotych. Wśród Polaków jest on popularny. Kursy naprawdę wysokie, do tego brak 12% podatku i dość szeroka oferta. Warto dodać, że bukmacher cały czas się rozwija. W jego ofercie możemy spotkać nie tylko piłkę nożną, koszykówkę czy tenis ziemny, ale również e-sporty.

Dostępne są także zakłady na żywo choć w tym przypadku oferta nie powala.

 

Jeszcze lepszą propozycją może być dla nas azjatycki bukmacher SBObet, który podobnie jak Pinnacle chętnie przyjmuje graczy, którzy grają dużymi stawkami. Bywały przypadki, gdzie akceptował zakłady na nawet milion złotych!

Zatem kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych nie robi tu na nikim większego wrażenia. Wysokie kursy, szeroka oferta, w tym również na żywo sprawia, że bukmacher ten jest godny naszej rejestracji, gdy operujemy już wysokimi kwotami.

Posiada wysoki ranking wiarygodności, zatem choć mało znany śmiało możemy tam inwestować swoje pieniądze.

,

Comments are closed.