Strony bukmacherów: www.etoto.pl - www.efortuna.pl - www.iforbet.pl - www.lvbet.pl - www.milenium.pl - www.sts.pl - www.totolotek.pl

Aplikacja BETSCAN od Totolotka

Dodane w Blog przez Brak komentarzy

Jeżeli poszukujesz informacji o BetSCAN to świetnie trafiłeś!
Legalnie funkcjonujący bukmacher wirtualny Totolotek.pl wprowadził nowiutką, bezpłatną aplikację BETSCAN. Pozwala ona w szczególności skanowanie papierowych kuponików z zakładami także kontrolowanie rezultatów zdarzeń sportowych „na żywo”. Osoby, które będą intensywnie stosować aplikację co miesiąc zdołają dodatkowo wygrać wyjątkowe nagrody.

Nowa aplikacja Totolotka zawiera trzy ważkie komponenty. Pierwszym z nich jest zadanie SKANUJ KUPON – możliwość monitorowania na smartfonie rezultatów tradycyjnych kuponików za asystą techniki QR kodów. Po zeskanowaniu aparatem telefonu szczególnego pola na kuponiku pojawia się info o zakładzie.

Co proponuje nowiutka aplikacja Totolotka BETSCAN?

Nadzorowanie rezultatów zdarzeń sportowych w czasie ich trwania. Po włączeniu aplikacji na ekranie istotnym użytkownik zobaczy listę aktualnie toczących się zdarzeń piłkarskich, wraz z wiadomością o aktualnych przelicznikach. Obstawiający ma owe możliwość wypróbowania które zdarzenia ukończą się w najbliższych godzinach.

Na domiar tego, detalem aplikacji instytucji Totolotek.pl są gry zręcznościowe 3D. Pstrykając na ikonkę tabletu odbiorca jest przesuwany do zakładki z rozgrywkami. Współcześnie w aplikacji osiągalny jest symulator koszykówki, w jakim celem jest oddanie jak największej liczby dokładnych rzutów za 3 punkty do kosza.

W aplikacji BETSCAN wprowadzono oraz element rywalizacji między odbiorcami. Za czynne używanie aplikacji – skanowanie kuponików, powiązanie konta z FB, czy otrzymanie mistrzostwa w grach – przypisywane są internetowe punkty.

Co miesiąc najlepsze pięć jednostek uhonorowane jest punktami w projekcie Bet Club, a zwycięzca pozyskuje na domiar tego tablet. Obstawiający zdołają dzielić się swoimi rezultatami z ziomkami, udostępniając na własnych profilach w kanałach społecznościowych informację o zwycięstwach w grze względnie zajęciu wysokiego miejsca w porównaniu.

– Apka BETSCAN została przygotowana przede wszystkim z myślą o graczach, jacy zasadniczo używają z stacjonarnych punktów podejmowania zakładów wzajemnych. Na przestrzeni kilku sekund zdołają oni zweryfikować rezultaty zdarzeń sportowych oraz własnych wydrukowanych kuponików wejść do walki o nagrody oraz zagrać dla zabawy w rozgrywki sportowe na własnym smartfonie – prawi Mariusz Rzeczkowski, Szef marketingu Totolotek.pl.

Apka zaistniała dzięki współpracy Totolotka z Paymaxs – firmą specjalizującą się w budowaniu mobilnych rozwiązań loteryjnych. Paymaxs formuje własne aplikacje na podstawie modelu SaaS. Produkty firmy pozwalają odbiorcom zawierać zakłady na mecze w jakim kolwiek czasie oraz położeniu.

Zgarnij 20 złotych na zakłady na mecze (bez depozytu!) – info na www.totolotek.pl

, ,

Comments are closed.