Nowy bukmacher! Nowa promocja! 3000 zł

Betclic TV – mecze i obstawianie live

Legalny bukmacher Betclic to uznany europejski bukmacher. Teraz ponad 9 milionów użytkowników korzysta z obfitej propozycji zakładów wzajemnych Betclic. Nie licząc naszego kraju, organizacja z Francji istnieje m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii oraz Szwecji. Tenże legalnie działający bukmacher prowadzi działalność na podstawie o koncesji osiągniętej danym kraju, ażeby obstawiający miał pewność, iż typowanie na stronie www.betclic.pl jest w każdym calu zgodne z przepisami.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Apk mobilna Betclic

Bukmacher online nader angażuje się w rozwój apki na telefony. Równocześnie na Androidzie jak i na iOS aplikacja robi odczucie intuicyjnej a użytkowanie jej nie sprawia tak naprawdę żadnych kłopotów nie tylko wytrawnym klientom, ale i osobom, które rozpoczynają obstawiać mecze on line.
Z pułapu apki posiadamy akces do każdych funkcjonalności strony www, co określa Betclic w stosunku do innych spółek bukmacherskich funkcjonujących w Polsce. Mając apkę daje to nam okazję nie wyłącznie typowania meczów, lecz i obserwowania meczów w trakcie, najważniejszych wydarzeń sportowych.

Bonus przy rejestracji Betclic

Betclic.pl oferuje najciekawszy bonus przy rejestracji w Polsce w postaci – 500 pln cashbacku od początkowego kuponu. Innymi słowy, że jeśli Twój pierwszy typ jest nietrafiony, wówczas na Twoje konto bukmacher online odda Ci jego stawkę minus 12% danina.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Tym samym, aby zupełnie wyczerpać bonus i dostać zwrot (czyli cashback) piniędzy w wysokości 500 pln, trzeba ustawić kuponik za 568 zł. Ażeby zrealizować wygrane bonusowe pozyskane w formie cashbacku, musicie obrócić nimi x4 po kursie 2,00.

Zakłady wzajemne w Betclic

Miłym rozwiązaniem, patrząc od strony typującego, jest opcja Multi+. Ów bukmacher online na blankiecie z 4 pojedynkami uiści 50% podatku, a na zakładzie z 5 pojedynkami całość.
Oprócz tego im więcej pojedynków dodasz do kuponu, tym bardziej zdołasz zdobyć. Przy więcej niż 12 zdarzeniach, bukmacher dodaje aż 50% do zwycięstwa.

Propozycja zakładów u bukmachera jest nader obfita. Niezależnie od ewidentnych zakładów na Ekstraklasę, Ligę Mistrzów i najciekawsze ligi Na starym kontynencie lub wielkoszlemowe turnieje tenisa, w propozycji przedsiębiorstwa wypatrzymy również zakłady na koszykówkę (NBA), hokej (NHL), sporty motorowe tudzież mniej atrakcyjne w Polsce, jak na przykład dart, baseball, golf snooker czy wyścigi konne.
Z trudem wypatrzyć dziedzinę, jakiej tenże bukmacher nie posiadałby w ofercie.
Nie brak również bukmacherskich zakładów specjalnych oraz zwyczajowo rozrywkowych, jak na to kto będzie głową państwa w USA po kolejnych wyborach.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

W Polsce esport rozkręca się bardzo mocno i to widzimy. Widzi to także Betclic i zapewnia możliwość typowania pojedynków w grach jak na przykład Counter Strike, League od Legends bądź Dota.
Użytkownicy będą radzi z kursów, albowiem te w porównaniu do innych funkcjonujących na lokalnym rynku firm bukmacherskich wyglądają na lepsze.

W Betclic można sięgnąć po Cashout, to znaczy możliwości prostszego rozliczenia kuponu – przed zamknięciem wszelkich meczów z kuponu. Suma wygranej będzie adekwatnie kalkulowana zależnie od liczby meczy pozostających na blankiecie oraz ich kursu.

Betclic wspomaga lokalny sport

Bardzo porządnie wygląda partnerstwo z reprezentacją Polski w siatkówce z jaką Betclic podpisał umowę. Bukmacher jest aktualnie na spodenkach siatkarzy. Bukmacher jest też istotnym sponsorem Mistrza Polski 2019 – Piasta Gliwice i formalnym sponsorem zdobywcy Pucharu oraz Superpucharu Polski 2019 – Lechii Gdańsk.
Wszystko demonstruje, iż Betclic już od samego początku chce bardzo promować się pośród krajowych kibiców.

Mecze na żywo w Betclic TV

Jak już dodałem Kibice sportu posiadają możliwość obserwowania najistotniejszych zdarzeń jak na przykład: pojedynki w NBA – w fazie PlayOff, mecze Bundesligi, Ligi Mistrzów siatkówki a także mnóstwo największych tenisowych turniejów.

Depozyty oraz wypłaty wygranych

W Betclic zdołasz zrobić depozyt już od 1 zł. Dowolna z czynności finansowych, a więc w podobny sposób wpłata, jak i wypłata, są za darmo. Gracz pragnący złożyć pieniądze może użyć platformy Przelewy24, przez to pieniądze szybko znajdą się na rachunku w portalu do przyjmowania zakładów. Rzecz jasna, można również posłużyć się kartą płatniczą.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Czy polecamy typować w Betclic?

Betclic to mający koncesję w Polsce bukmacher, jaki świadczy już na starcie multum ciekawych rozwiązań, które z perspektywy użytkownika zdołają zaznaczyć się jako kluczowe. Atutami zostaną bezsprzecznie: apka mobilna, dobre kursy oraz promocja Multi+. Warto aby przetestować tego międzynarodowego buka również dla bonusu na początek, którego w naszym Kraju na takich regułach nikt nie świadczył.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

, ,