Nowy bukmacher! Nowa promocja! 3000 zł

Co oferują bukmacherzy na start w 2020 roku?

Następni legalnie oferujący zakłady bukmacherzy on line modernizują oferty bukmacherskie na 2020 rok dla grających!
Sprawdź co teraz oferują bukmacherzy z licencją MF i czy ich propozycja bukmacherska powitalną jest dalej przyciągająca uwagę.

Duże zmiany u bukmacherów

2020 rok to dodatkowo okres przemian, jakie nie ominęły też strony internetowej WWW.PZBUK.PL.
W związku z tym już dzisiaj włączyli innowacyjną, odnowioną wersję strony www.pzbuk.pl. Łącznie z ulepszoną szatą graficzną nadchodzi nowe oprogramowanie samego serwisu, jaki powinien działać zdecydowanie szybciej.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka na www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł na www.lvbet.pl

Uruchomiliśmy również nowatorskie edycje naszych aplikacji mobilnych na systemy iOS a także Android. Całokształt wspierany jest przez żywą stronę początkową, jaka sama dopasowuje ofertę indywidualną dla każdego grającego na podstawie jego dotychczasowych preferencji tudzież postępowania w naszym serwisie.

Oferta na start – dalsze zmiany

Kolejna znaczna metamorfoza to nowiusieńka propozycja przy zakładaniu konta, której start zdecydowaliśmy się nadgonić też na czas świąteczny. Już od najbliższego piątku 20 grudnia nowo zakladających konta klientów w serwisie będzie pozdrawiał „bezpłatny zakład w kwocie 50 złotych”.

500 zł za wpłatę! Wejdź na www.pzbuk.pl/promocje/

Jest to jednakowa propozycja, z której korzystaliśmy wcześniej w I kwartale 2019 r. Do pobrania zakładu uprawiony będzie jakikolwiek nowy użytkownik, jaki zarejestruje się w portalu oraz postawi co najmniej jeden zakład wielokrotny po stawce 2.0 czy też wyższym kursie za minimum 50 złotych.

Od strony grającego propozycja rzeczona jest sporo prostsza niźli aktualna, podobnie jak wpłata jak i wygrane z gratisowego zakładu nie są powiązane z żadnymi warunkami obrotu, a użytkownik uzyska darmowy zakład obojętnie od tego jak zostanie rozliczony jego własny typ.
Przytoczona suma pierwszego zakładu jest też zgodna z naszymi statystykami odnośnie szablonów obstawiania.

Przeistoczenie oferty bukmacherskiej na start na 2020 rok pozwoli przyoszczędzić okazałą kwotę na podatku obrotowym i co więcej pozwoli na łatwiejszą segmentację klienta do najlepszego profilu szczególnych promocji retencyjnych.

Nadchodzą transformacje w propozycji PZBUK

Nie jest to zakończenie planowanych modyfikacji w ofercie. Najbliższe ulepszenia oraz nowiuteńkie produkty będą pojawiać się systematycznie przez pełny 2020 rok, a nowiutką ofertę na start będziemy wspierać reklamami TV.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET TOTOLOTEK STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
25zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe w piątki -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 1000 zł do 1200 zł

,