Ekstraklasa w Superbet + promocja

Typowanie Ekstraklasy zdoła dać porządny zarobek – jeśli wiemy jak obstawiać te spotkania u buka. Ponadto od czasu do czasu legalnie działający bukmacherzy online proponują bonusy na spotkania Ekstraklasy, przez co zdołamy dodatkowo zarobić na typowaniu Ekstraklasy piłki nożnaj.

I tak właśnie jest aktualnie – za pomocą oferty na www.superbet.pl

Zważywszy na start Ekstraklasy wspomniany legalny bukmacher internetowy wystartował z kolejną kampanią dla nowo rejestrujących się użytkowników zakładów bukmacherskich (przewidują robić tego typu akcje promocyjne co tydzień).
A my użytkownicy tylko na tej akcji bonusowej skorzystamy.

Oferta promocyjna SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Premia na mecze w Ekstraklasie

Nie licząc bonusu na start dowolny z nowych typujących, jaki otworzy konto pomiędzy 29.01 a 31.01 pozyska specjalny bonus.

Ważne! Omawiana oferta prawdopodobnie będzie co jakiś okres przedłużana.

Istotne warunki promocji Superbet

1) Jeśli ktoś przeleje minimum 50 zł i dodatkowo zagra 50 zł na Ekstraklasę (pieniądze z przelewu) to uzyska niezależnie od oferty w trakcie rejestracji, bonus w owielkości 50 zł,

2)Jeśli ktoś przeleje min 100 zł i dodatkowo zagra za 100 na Ekstraklasę (pieniądze z przelewu) to uzyska niezależnie od oferty w trakcie rejestracji, bonus w owielkości 100 zł.

3) Jeśli ktoś przeleje min 150 zł i dodatkowo zagra za 100 na Ekstraklasę (pieniądze z przelewu) to uzyska niezależnie od oferty w trakcie rejestracji, bonus w owielkości 150 zł.

Warunki owej akcji promocyjnej przeczytacie na https://superbet.pl/Powrot_Ekstraklasy

Na dodatek wystartowali oni dodatkowo z nową pulą Super Game. Łączna pula do zdobycia to 100 000 pln więcej znajdziecie na www.superbet.pl

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
NOWY BUKMACHER - fuksiarz.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje