Ekstraklasa w Superbet + promocja

Typowanie Ekstraklasy zdoła dać porządny zarobek – jeśli wiemy jak obstawiać te spotkania u buka. Ponadto od czasu do czasu legalnie działający bukmacherzy online proponują bonusy na spotkania Ekstraklasy, przez co zdołamy dodatkowo zarobić na typowaniu Ekstraklasy piłki nożnaj.

I tak właśnie jest aktualnie – za pomocą oferty na www.superbet.pl

Zważywszy na start Ekstraklasy wspomniany legalny bukmacher internetowy wystartował z kolejną kampanią dla nowo rejestrujących się użytkowników zakładów bukmacherskich (przewidują robić tego typu akcje promocyjne co tydzień).
A my użytkownicy tylko na tej akcji bonusowej skorzystamy.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

Premia na mecze w Ekstraklasie

Nie licząc bonusu na start dowolny z nowych typujących, jaki otworzy konto pomiędzy 29.01 a 31.01 pozyska specjalny bonus.

Ważne! Omawiana oferta prawdopodobnie będzie co jakiś okres przedłużana.

Istotne warunki promocji Superbet

1) Jeśli ktoś przeleje minimum 50 zł i dodatkowo zagra 50 zł na Ekstraklasę (pieniądze z przelewu) to uzyska niezależnie od oferty w trakcie rejestracji, bonus w owielkości 50 zł,

2)Jeśli ktoś przeleje min 100 zł i dodatkowo zagra za 100 na Ekstraklasę (pieniądze z przelewu) to uzyska niezależnie od oferty w trakcie rejestracji, bonus w owielkości 100 zł.

3) Jeśli ktoś przeleje min 150 zł i dodatkowo zagra za 100 na Ekstraklasę (pieniądze z przelewu) to uzyska niezależnie od oferty w trakcie rejestracji, bonus w owielkości 150 zł.

Warunki owej akcji promocyjnej przeczytacie na https://superbet.pl/Powrot_Ekstraklasy

Na dodatek wystartowali oni dodatkowo z nową pulą Super Game. Łączna pula do zdobycia to 100 000 pln więcej znajdziecie na www.superbet.pl

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI