Największy polski bukmacher = bonus bez depozytu!

Gra niskimi kursami na zakładach

W pogoni za pieniądzem nie raz spotkamy się ze zmodyfikowanymi systemami na zakładach bukmacherskich. Bo każdy z Nas od zawsze chce wiedzieć jak grać u bukmachera żeby wygrywać …

Sławna „piętnastka” została dostosowana dla graczy, którzy mają zamiar grać naprawdę niskimi kursami i nie są w stanie sami ogarnąć temat jak obstawiać zakłady bukmacherskie żeby wygrywać u bukmachera. I w taki sposób zamiast piętnaście poziomów mamy przed sobą ich teraz około dziewięćdziesięciu. A wszystko przez to, że zamiast mieć do czynienia z kursami na poziomie 2, teraz będzie to około 1.1.

Są to jak widać bardzo niskie kursy, które według niektórych graczy mają wielką szanse na powodzenie.

Z uwagi na fakt, że przygoda zaczyna się średnio od dziesięciu złotych to tyle też możemy stracić w tej zabawie.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

Zatem nie ryzykujemy zbyt wiele. Jednak po przejściu wszystkich poziomów możemy na koncie mieć kilkadziesiąt tysięcy. Jest to prawdziwe wyzwanie, bo jeśli uważamy, że takie kursy zawsze będą nam wchodziły to jesteśmy w błędzie!

 Jak grać na zakładach bukmacherskich

Granie niskimi kursami na zakładach bukmacherskich to domena graczy początkujących którzy jeszcze nie wiedzą jak grać na zakładach bukmacherskich. Boją się oni grać większe kursy z uwagi na potencjalnie większą porażkę. Owszem, im większy kurs tym większe ryzyko. Ale nie zawsze.

Kursy u bukmachera ustalają pracujący tam zawodowcy (bukmacherzy). To ludzie, którzy również mogą się mylić, a my możemy mieć informacje, która pozwoli nam to wykorzystać. Z czasem zauważymy, że kursy o wiele wyższe wchodziły nam bez problemu, a te na poziomie nawet 1.1 niszczyły nasz kupon.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Granie niskimi kursami gdy typujemy mecze u bukmachera w dłuższej perspektywie nie daje nam szans na godziwe zarobki. Poza tym w tym przypadku naprawdę trzeba stosować metodę „all in”, żeby nie mówić o groszowych wygranych. Branie również wydarzeń na kupon o bardzo niskich kursach, aby podnieść ogólny kurs to również zły pomysł. Czasem lepiej zadowolić się wygraną na poziomie, niżeli stracić wszystkie pieniądze przez jedno wydarzenie o niskim kursie.

Wielu doświadczonych graczy uważa, że to marnowanie czasu i warto grać wysokimi kursami. Jeśli nie zdobędziemy co najmniej połowy tego co włożyliśmy to dane wydarzenie nie jest warte naszych pieniędzy. Ciężko jest dojść do takich wniosków, jednak po nich możemy zauważyć, że zaczniemy w końcu wygrywać na zakładach bukmacherskich.

Najważniejsze jest jednak to, żeby wiedzieć, że niskie kursy nie gwarantują nam wygranej – to taka rada dla osób które nadal poszukują odpowiedzi na pytanie jak grać u bukmachera żeby wygrywać…

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

, ,