Jak typować mecze by na tym zarabiać?

Jeszcze paręnaście lat temu bukmacherskie zakłady sportowe kojarzyły się z niedużymi budkami, gdzie typowaliśmy mecze i przekazaliśmy nasze typy w malutkim okienku, niczym na poczcie. W dzisiejszych czasach ogromna część rynku przeniosła się do Internetu. Znane są także zakłady bukmacherskie przez telefon.

Współczesne telefony (tzw. smartphone’y) z dostępem do Internetu zezwolą nawet w podróży zrealizowanie kuponu i zagrania na zakładach bukmacherskich. Firmy jak przykładowo Forbet czy Fortuna ścigają się w coraz to nowszych aplikacjach i prostych w obsłudze stronach internetowych. Wszystko po to, by zagwarantować szybkie i komfortowe obstawianie meczów, walk bokserów i innych dyscyplin sportowych.

 

Starczy zaledwie zalogować się na stronie, wyłowić interesujące nas zdarzenie sportowe i wypełnić internetowy kupon.

O ile uda nam się właściwie wytypować rezultat, system sam zasila nasze konto pieniędzmi i nie trzeba kłopotać się do punktu by odebrać gotówkę. Opcji wejścia w świat „bukmacherki” jest sporo, jednak nie jest to bezstresowe i proste hobby, które może dostarczyć jedynie znaczne pieniądze. Dużym problemem jest zdobycie sztuki umiejętnego dobierania pojedynków, na które planujemy postawić pieniądze.

Na pytanie jak typować mecze i na tym zyskiwać multum osób wyszukuje odpowiedzi w internecie na forach i blogach.

Nie ma stuprocentowej odpowiedzi, lecz na pewno, by należycie selekcjonować kluby, na jakie stawiamy pieniądze, wypada znać realia danego meczu. W przypadku piłki nożnej trzeba wiedzieć w jakiej formie są zawodnicy, jakie mieli wyniki w ostatnich spotkaniach, czy przeciwnik jest niebezpieczny, czy kluczowi piłkarze nie są kontuzjowani.

 

Jak można zauważyć – pytań jest wiele, a zakłady obarczone ryzykiem, lecz gdyby byłoby inaczej, pozbawione by to było sensu. Pod warunkiem jednak zdołamy ostrożnie łączyć spotkania, właściwie przeczuwać zwycięstwa i mądrze gospodarować wygranymi pieniędzmi, po jakimś okresie będziemy mogli zlecić wypłaty u bukmachera Forbet. Jakiej wielkości mogą to być kwoty? To zależy od zaryzykowanych funduszy i kursów, da się zdobyć od kilku do nawet kilkuset lub kilku tysięcy złotych.

Im więcej wkładasz – tym bardziej pokaźne pieniądze możesz zdobyć. Niektórzy decydują się na obstawianie wielu zdarzeń sportowych tylko na jednym kuponie, co powiększa ich kurs. Przez to stawiając kilka złociszy, można zwyciężyć kilkaset.

Jest to jednak bardzo ryzykowne, bo prawdopodobieństwo, że uda nam się wyłonić zwycięzców wszystkich parunastu meczów należy uznać za niewielkie.

Ci, którzy podejmują tego typu próby, z reguły stawiają na tzw. faworytów, innymi słowy zespoły, na które kurs jest mały.

Tagged With :