Strony bukmacherów: www.etoto.pl - www.efortuna.pl - www.iforbet.pl - www.lvbet.pl - www.milenium.pl - www.sts.pl - www.totolotek.pl

Depozyty i wypłaty u bukmachera

wpłaty i wypłaty u bukmachera

Są typerzy, którzy śmieją się, że z wykonywania wpłat do bukmachera mogliby napisać pracę magisterską. Od strony samego gracza nie jest w tym oczywiście nic śmiesznego, ponieważ celem każdego z nas są wypłaty.

Niestety często tak bywa, szczególnie na początku, że te depozyty są wykonywane dość często. Biorąc pod uwagę, że dziś jest wielu bukmacherów internetowych zastanawiamy się w jaki sposób możemy robić wpłaty i wypłaty.

TOP 3 bukmacherów internetowych: Typowanie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Jak wpłacić pieniądze do bukmachera

To już jest zależne od każdego bukmachera indywidualnie. Zazwyczaj jeśli mamy do czynienia z bukmacherem legalnym to do dyspozycji mamy tylko i wyłącznie wpłatę przez przelew bankowy. Nikomu to nie powinno przeszkadzać, ponieważ grając u legalnego bukmachera który oferuje polskie zakłady bukmacherskie online możemy być spokojni o wykonywanie takich przelewów. Bukmacherzy, którzy nie posiadają licencji mają zazwyczaj o wiele więcej opcji jeśli chodzi o wpłaty.

Możemy oczywiście wykorzystać zwykły przelew bankowy, który jednak należy oczekiwać średnio do 3 dni. Ale również dobrze możemy wpłacić pieniądze poprzez Przelewy24, które są bardzo popularne. Dzięki nim pieniądze są w kilka minut u bukmachera.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Tu również możemy korzystać z wpłat dzięki portfelom internetowym. Tutaj przesyłki pieniędzy są równie szybkie. Jeśli chodzi o drogę wypłaty to są one zazwyczaj takie same w jaki sposób wpłacaliśmy pieniądze. Same wpłaty są bardzo proste, ponieważ zaraz po zalogowaniu się na polskie zakłady bukmacherskie online mamy obok naszego nicka hasło „depozyt” lub „zrób wpłatę”. Wystarczy kliknąć na dany przycisk i wykonywać po kolei wszystkie kroki.

 

Jak wypłacić pieniądze czyli wygrane

Na to czeka każdy. Jest to równie proste co wpłaty. Jednakże tutaj już często musimy wejść w nasze konto i w zakładkę „wypłaty”. Wpisujemy kwotę, którą chcemy wypłacić i podajemy czy ma być to nasze konto bankowe, skrill czy inna metoda.

Warto tu również dodać, że często wypłaty są wykonywane np. na konto bankowe jeśli w taki sam sposób była wykonywana wpłata. Mając możliwość wyboru polecane są portfele internetowe, jak chociażby Skrill do którego również możemy posiadać kartę i płacić nią niemal wszędzie na całym świecie. Zaletą są przede wszystkim dość szybkie przelewy w przeciwieństwo do zwykłych przelewów bankowych, które mogą trwać nawet kilka dni.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Biorąc pod uwagę, że chodzi o polskie zakłady bukmacherskie online to ta ilość dni może być w niektórych przypadkach znacząca.

Jeśli chodzi o sam proces wykonywania wpłat i wypłat to jest on bardzo prosty. Zawsze znajdziemy zakładki w naszym koncie u bukmachera, w których to będziemy mogli wykonać owe procesy.

, ,

Comments are closed.