Jak zacząć obstawiać mecze (grać) u bukmacherów

Mając wysoką skuteczność w typowaniu zakłady bukmacherskie mogą być doskonałym sposobem na zarabianie. Coraz więcej fanów sportu decyduje się zatem, by tą pasję spieniężyć. Choć wiele osób zaznacza, że nie trzeba być wiernym fanem i oglądać cały czas mecze, by móc na tym zarabiać.

Od czego zacząć obstawianie zakładów sportowych? Przede wszystkim potrzebny jest na początku nasz wkład finansowy. Ile? Wiadomym jest, że nikt nie poleci nam grania za całą stawkę. Jeśli chcemy traktować to zajęcie zupełnie na serio to lepiej poczekać, by uzbierać więcej pieniędzy.

Ciężko jest wskazać minimalną kwotę, ale wydaje się, że już 100-200 złotych to dobry początek. Pieniądze to jednak nie wszystko. Wiedza?

Nie jest tu niezbędna. Po pierwsze możemy typować LIVE i nawet nie wiedzieć kto gra w danej drużynie i wygrywać tysiące na jednym spotkaniu przez obserwację meczu. Do tego dochodzi własna dość krótka analiza. Na szybko możemy sprawdzić ostatnie wyniki danych zespołów czy zawodników.

Darmowe typy i fora bukmacherskie

Do tego wszystkiego możemy podpierać się forami bukmacherskimi, gdzie znajdziemy darmowe typy. A co z kupnymi typami? Jest ich mnóstwo, ale godnych polecenia jest zaledwie kilka. Typowanie jest niemożliwe bez wybrania bukmachera. Możemy grać zarówno online jak i w punktach stacjonarnych. Początkujący gracze preferują internetowych bukmacherów. Nie ma ich zbyt wielu – obecnie jest to tylko siedem firm bukmacherskich.

Trudno powiedzieć, żebyśmy od razu mieli strategie. Co prawda będziemy ją mieć, a właściwie wiele zanim dojdziemy do punktu, w którym będziemy mieli dosyć przegranych. Wtedy mamy dwa wyjścia – zupełnie zrezygnować z zakładów bukmacherskich lub też znaleźć swoją optymalną strategię. Chodzi tu o to, by nie grać wszystkiego. W tym przypadku możemy siedzieć dniami i godzinami obstawiając zakłady bukmacherskie.

A wiadomo, że nie ma w tym problemu mając dostęp do Internetu. Najlepiej jest mniej kuponów, ale za większą kwotę. Dzięki temu będziemy w stanie zarobić i jednocześnie nie utracimy swojego życia prywatnego.

Tagged With :