Legalni bukmacherzy, bonusy

Każdy nowy gracz, chcący rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem zakładów bukmacherskich musi zdecydować, u którego z nich będzie chciał spróbować swoich sił jako typer. Istnieje wiele kryteriów, którymi potencjalny gracz będzie się kierował.

Jednym z głównych i wskazywanych przez większość osób jest to, dotyczące promocji i bonusów dla nowych graczy. Dzięki sporej liczby legalnych bukmacherów w Polsce, każdy z nich musi wyjść z czymś innym, aby zachęcić kolejnych graczy do skorzystania z właśnie ich oferty, a nie konkurenta.

Legalni bukmacherzy, bonusy

Najprostszym sposobem, aby zdobyć szerszą liczbę nowych typerów jest zaoferowanie darmowych bonusów bez depozytu.

Jest to nic innego jak darmowe środki, które przelewa bukmachera na konto bonusowe nowo zarejestrowanych graczy, którzy po spełnieniu odpowiednich warunków obrotu mogą otrzymane środki przekazać na konto depozytowe i wypłacić. Oto lista legalnych bukmacherów internetowych z polską licencją na organizowanie zakładów bukmacherskich oferujących darmowe bonusy bez depozytu.

STS – dodatkowa kasa na start

Pierwszy na liście to najpopularniejszy z bukmacherów w Polsce, zrzeszający w swoich szeregach największą liczbę aktywnych graczy, czyli STS. Oferuje on darmowy bonus bez depozytu, który fachowo określa się mianem freebetu, czyli po prostu pieniędzy na darmowy zakład.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Na start otrzymamy aż 29 złotych w na nasze konto bonusowe, bez potrzeby wpłacania pierwszego depozytu. Jest to o tyle dobre dla graczy, że mogą obrócić otrzymaną kwotą i zyskać realne środki bez wkładania własnych pieniędzy.

Jeśli już chodzi właśnie o warunki wypłaty, to STS proponuje dokonanie trzykrotnego obrotu bonusem, z kursem minimalnym całego kuponu 1.91. Należy dodać, że nie są to najwyższe zasady dotyczące bonusów, tak więc warto skorzystać z oferty, którą proponuje STS.

Fortuna – wymieniaj punkty na darmowy bonus

Kolejnym bukmacherem, który zdecydował się na zaoferowanie darmowego bonusu bez depozytu jest Fortuna. Bukmacher, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Istnieje na rynku już wiele lat i znajduje się w samej czołówce branży. Nic więc dziwnego, że również oni kuszą potencjalnych nowych graczy freebetem. W tym wypadku jest on jednak nieco inny niż klasycznie wyglądające darmowe środki w formie bonusu.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

W Fortunie otrzymujemy na konto 2800 punktów, które odpowiadają 20 złotym na nasze pierwsze zakłady. Jeśli chcemy dokonać wypłaty środków, które zyskamy z otrzymanego bonusu, to wystarczy, że obrócimy jednokrotnie pieniędzmi, bez wskazanego progu kursowego całego kuponu.

Jeśli chodzi o cały rynek bukmacherski, są to najkorzystniejsze dla gracza warunki obrotem – a dokładniej mówiąc, łatwiej jest zyskać realną kasę!

LVBET – 2 możliwości otrzymania darmowych bonusów

Jeśli chodzi o legalnego bukmachera oferującego darmowy bonus bez depozytu i to na dodatek w dwóch formach, to można śmiało powiedzieć, że są oni jedyni w swoim rodzaju. Chodzi tutaj oczywiście o LVBET, który w rozdawaniu freebetów nie ma sobie równych.

Pierwszy z darmowych bonusów to aż 50 złotych, czyli już konkretna suma. Jest jednak jeden warunek, który musimy spełnić, aby go otrzymać. Wystarczy być kibicem! LVBET wychodzi naprzeciw prawdziwym fanom polskiej piłki, ponieważ gdy posiadamy karnet na spotkania Widzewa Łódź, Wisły Płock, Arki Gdynia, Stali Mielec, Zagłębia Sosnowiec i Wisły Kraków jesteśmy w gronie tych, którym należy się właśnie te 50 złotych!

2023

Warunki obrotu są dość wymagające, ale wynika to przede wszystkich z wysokości otrzymanych środków. Należy dokonać czterokrotnego obrotu po minimalnym kursie wynoszącym 1.75 – a wtedy możemy już wypłacać otrzymane środki od bukmachera.

ruga możliwość jest sporo łatwiejsza i dostępna dla każdego nowego gracza. Każdy, kto zarejestruje się w LVBET otrzyma darmowy bonus bez depozytu 20 złotych na pierwsze zakłady. Jeśli chodzi o sam obrót, to wystarczy obstawić kupon zawierający trzy zdarzenia z kursem minimalnym pojedynczego spotkania 1.25 i łącznym kursem 2.5, a także dokonać dwukrotnego obrotu z kursem minimalnym 2.00 na zakłady typu 3 drogowego czyli wygrana gospodarzy, remis lub zwycięstwo gości.

TOTALBET – dwa freebety w jednym

TOTALBET to jeden z tych bukmacherów, który dopiero wchodzi do grona tych topowych firm bukmacherskim w Polsce. Jednak dzięki swojej prężnej działalności może pochwalić się sporą gamą promocji, a w tym należy również do tych bukmacherów, którzy oferują darmowe bonusy bez depozytu. W TOTALBET możemy otrzymać także aż 25 złotych! Nie jednorazowo, ponieważ z automatu otrzymamy 15 złotych, które musimy obstawić jednorazowo na kupon AKO lub SOLO z warunkiem minimalnego kursu kuponu 2.0.

Wtedy wygrana od razu zostaje przelana na nasze konto depozytowe! Bez dodatkowego wymogu obrotu. Kolejnym freebet, który otrzymamy jest 10 złotych. Obydwie promocje łączą się ze sobą, a więc otrzymamy razem 25 złotych na początku naszej drogi z tym bukmacherem. Warunki do wypłaty są dokładnie takie same, a więc przejrzyste i proste do spełnienia. Nic tylko obstawiać!

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Tagged With :