Limity u legalnych bukmacherów w naszym Kraju

Dziś co nieco o limitach u legalnych bukmacherów oferujących zakłady bukmacherskie w Kraju. Należałoby posiadać wiedzę jak wygląda casus z limitami w czasie typowania meczów w necie. Oto kilka obowiązujących wiadomości …

Wiążąca od 2017 roku nowelizacja ustawy o rozgrywkach hazardowych nałożyła na organizatorów zakładów wzajemnych szereg nowych zadań. Pewnym z nich jest przymus zastosowania tzw. kodeksu odpowiedzialnej gry. Przykładowo Fortuna jako pierwotny ustawowo działający w Kraju bukmacher wcielił w życie nadzwyczaj szczególne zapisy regulacji w aspekcie stosowania wspomnianego kodeksu.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Ustawa hazardowa a limity

Wedle prawodawcy zadaniem kodeksu rzetelnej gry jest osłona graczy zakładów przed negatywnymi owocami hazardu. Z tego powodu na stronach wirtualnych bukmacherów odkryły się wiadomości o ryzyku złączonym z hazardem, zakazie zabawy dla jednostek poniżej 18 roku życia i nazwy spółek świadczących asystę personom z problemami hazardowymi wespół z linkami do ich stron w necie.

Akapit 15i „Ustawy o zmianie ustawy o rozgrywkach hazardowych i poszczególnych pozostałych zaryzykuj” wytyczył również realizatorom zakładów bukmacherskich niezwykle ścisłe wymagania dotyczącego tego, w jaki sposób egzekwowane winny być punkty dotyczące rzetelnej gry. To nie tylko dobre procedury kontroli użytkownika, ale także np. zapewnienie typerom zakładów lustracji własnej aktywności na stronie wirtualnej bukmachera.

Spełniając zapisy regulacji Ministra Finansów nadmieniona już Fortuna stworzyła statut rzetelnej gry, jaki 20 listopada minionego roku został przyjęty przez Ministerstwo Finansów.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

W nowym kroku tytułem przykładu na stronie wirtualnej www.fortuna.pl od 5 marca, jako nr 1 spośród legalnie funkcjonujących w Kraju bukmacherów, dopuścił swoim typerom zakładanie limitów bukmacherskich czasu oraz kwot przeznaczanych na zakłady wzajemne. Typer może zaakceptować limit u bukmachera oznaczony jako „graj bez ryzyka” bądź skonfigurować własny, odpowiadający osobistym potrzebom.

Działanie w obszarze wiążącego w Kraju prawa to dla któregokolwiek bukmachera on line z licencją podstawa. Dokładają oni wszelkich starań, ażeby wdrażane przez nich transformacje spełniały warunki ustawy hazardowej, a równolegle nie blokowały typerom zabawy. Wskazanie pułapów na grę zajmuje przykładowo na www.fortuna.pl nie wiele więcej niźli paręnaście sekund – mówi Konrad Komarczuk, boss Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Tryb określania limitów u bukmacherów została uwzględniona do procesu rejestracji nowego gracza. Obstawiający mający już osobiste konto w wortalu dla zawierania zakładów potrzebują po zalogowaniu zakończyć rejestrację u bukmachera on line, a następnie dostać się w grupę „Limity gracza” lub przejść do zakładki „Limity gracza” w ustawieniach konta klienta.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Dlatego warto ustawić limity na zakładach sportowych już dzisiaj żeby … nie być zlimitowanym w przyszłości 😉

Stworzone przy współpracy z Sportplanet.pl

Tagged With :