Mundial 2022 – kto jedzie

Nadchodzi wielkimi krokami MŚ 2022, a już 20.10.2022 na Kongresie w Zakopanem możemy poznać kompletną listę powołań na ten turniej. Kto zdobędzie własną szansę, a kto będzie potrzebował obyć się smakiem? Jako pierwszy legalnie działający bukmacher na lokalnym rynku pokazujemy propozycję zakładów bukmacherskich na powołania na Mistrzostwa świata w piłce nożnej!

Co najistotniejsze – zakłady jest dozwolone ze sobą sprzęgać! Stworzony w ten sposób kuponik da się swobodnie potraktować jak własne osobiste „Fantasy Mundial” 😉 Niżej kilka zwięzłych opisów.

2022

Desygnacja Kamila Grabary – 1.30
Po fenomenalnych występach w ubiegłych kolejkach Ligi Mistrzów postać Kamila Grabary staje się obiektem coraz większych pochwał w światowej piłce. Młody Polak udowadnia własny wysoki stopień i ofiarowuje Czesławowi Michniewiczowi coraz więcej argumentów, żeby towarzyszyć Wojciechowi Szczęsnemu i Łukaszowi Skorupskiemu w kadrze bramkarzy. Lub golkiper FC Kopenhagi pojedzie na Mistrzostwa Świata? Na ten moment wydaje się to nader hipotetyczne!

Desygnacja Rafała Gikiewicza – 6.50
Teraz w krajowej kadrze nie posiada bodajże nader emocjonującej „sagi powołaniowej”, niźli ta z uczestnictwem Rafała Gikiewicza. Na co dzień pojawiający się w Bundeslidze Polak utrzymuje wysoką jakość, chociaż do bieżącej pory nie była ona wystarczająca, by wystąpić w narodowych barwach. Lub coś nadal może się zmienić? Dla sympatyków wielkich kursów jest to zdecydowanie propozycja godna próby!

Desygnacja Tymoteusza Puchacza – 3.0
Obsada lewej strony defensywy wydaje się być jedną z najwyższych bolączek krajowej kadr. Niemniej Czesław Michniewicz najpewniej zdecyduje się na skorzystanie z jednego z nominalnych prawych obrońców, to przypadkiem trener chciałby w obwodzie posiadać choć jednego zawodnika występującego na bieżącej pozycji na co dzień. Lub będzie to szansa dla Tymoteusza Puchacza?

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty

 

Desygnacja Kamila Grosickiego – 1.70
Jednak według sporo jednostek „Grosik” posiada już najwartościowsze lata za sobą, wciąż pozostaje jednym z niezwykle doświadczonych zawodników krajowej kadry, który z pewnością posiada duży wpływ na morale zespołu. Lub owe materie wyrażą się rozstrzygające i trener zabierze do Kataru gracza Pogoni Szczecin?

Wyznaczenia na MŚto rzeczywiście temat, który rozgrzewa krajowych kibiców, stąd wyjątkowo motywujemy do poinformowania własnych odbiorców o wystawionych przez nas zakładach. Kuponik stworzony z powołań może być nie wyłącznie wielką zabawą, lecz i okazją na sukces dla tych, którzy poprawnie przejrzą naszego selekcjonera 🙂

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje