Na jakiej stronie obstawiać mecze online ?

Dziś wystartowała nowiusieńka odsłona witryny do typowania meczów www.pzbuk.pl, jaka jest pierwszym krokiem następnej fazy rozkwitu na krajowym rynku rzeczonego legalnego bukmachera wirtualnego.

Implikując zmiany inspirowali się między innymi obstawiających wypowiedziami plus recenzjami. Posiadamy nadzieję, że nowiutka warstwa wizualna spodoba się Wam a ułatwiona nawigacja sprawi, że będziecie z zapałem typowali zdarzenia sportowe właśnie na www.pzbuk.pl

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Darmowy zakład bez ryzyka przegranej

 

Garść wiadomości o PZBUK

To właściwie nowiuteńki bukmacher on-line w Kraju albowiem zaczął działać dopiero w 2018 roku. Jego oferta w tej chwili jest niezwykle mizerna niemniej jednak permanentnie modyfikowana – w skutek tego mamy nadzieję że w nie długim czasie dorośnie do średniej wśród firm bukmacherskich w Polsce.
Klienci w głównej mierze skierują atencję na niezwykle łatwą stronę do typowania meczy piłkarskich online – w związku z tym typowanie jest proste i co więcej przyjemne.
Dodatkowo dochodzi niesłychanie szybka oraz kompetentna pomoc w momencie problemów z zakładami bukmacherskimi.

Bonus za depozyt przy zakładania konta

PZBuk zaczął oferować najbardziej opłacalny asymetryczny dodatek od wpłaty za rejestrację w Kraju!

2021

Jakikolwiek obstawiający po dokonaniu wpłaty 200 złotych dostanie ogółem 500 pln na rozgrywkę w zakładach sportowych.
Wespół z nowiusieńką stroną zamykają dodatkowo prace nad apką na telefon, która winna spełnić wymagania każdego grającego. Aplikacja na telefon PZBUK będzie osiągalna zarówno na telefony Apple oraz|jak i} z systemem Android.

Wzajemne zakłady wirtualne również są osiągalne już na stronce www.pzbuk.pl. W propozycji znajdziesz wyścigi konne, czworonogów, football i koszykówka.

Statut nowej oferty powitalnej

Realizatorem promocji jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana w dalszym ciągu pzbuk.pl.
Oferta jest dostępna wyłącznie dla nowo zakładających konta obstawiających pzbuk.pl i dla tych, jacy nie skorzystali w dalszym ciągu z żadnej innej propozycji powitalnej.
Propozycja w trakcie rejestracji „Premia 150% do 500 pln” podmienia wszelkie pozostałe oferty na start, w tym zwykłą promocję na start „Darmowy zakład 50 złotych”.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Darmowy zakład bez ryzyka przegranej

 

Kwota bonusu na start przydzielana jest jednostkowo na jednego użytkownika. Bonus po rejestracji przydzielany jest w zależności od wysokości zrobionego depozytu, wedle założenia, że wartość bonusu stanowi 150% przetransferowanego depozytu powyżej kwoty 100 złotych.
Maksymalna kwota depozytu uprawniająca do pozyskania bonusu wynosi 200 złotych. Typujący otrzymuje dodatek po zrealizowaniu wymogu wyznaczonego w ust. 4.

Ażeby zrobić użytek z bonusu na start grający powinien porządnie sprawdzić osobisty numer telefonu, wykonać wpłatę w wysokości min. 100 złotych a także aktywować dodatek w czasie depozytu.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Darmowy zakład bez ryzyka przegranej

 

Wypłaty funduszy bonusowych jest dozwolone zrealizować po zrealizowaniu warunków obrotu.
Wymogiem obrotu dodatkiem jest zrealizowanie zakładów sportowych w wysokości 4-krotności sumy wpłaty i bonusu na zakładach wielokrotnych z min. kursem 2.0

Oferta promocyjna aktualna jest do dnia 31 sierpnia 2019.

Od chwili aktywowania propozycji powitalnej konsument ma do 60 dni na ukończenie potrzebnego obrotu środkami, niezależnie od terminu trwania oferty.
Bukmacher gwarantuje sobie uprawnienie od odwołania alternatywnie wycofania niniejszej oferty lub transformacji jej zasad w każdej chwili, bez wcześniejszego ostrzeżenia.

1 typujący zdoła zrobić użytek z oferty wyłącznie jeden raz.

Ów bukmacher on line zastrzega sobie opcję do odmowy przyznania bonusu w poniższych okolicznościach:
a) w razie nie przestrzegania reguły “jeden konsument – 1 konto” tj. w poniższych sytuacjach:
– gracz ma więcej niż 1 konto o jednakim adresie IP;
– zakładaniu kont o wspólnych danych albo pozostałym pierwiastku identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer komórki, nr. karty płatniczej / debetowej, bądź pozostałej metody płatności;
– obstawiający ma więcej niż 1 konto;

b) w razie naruszenia jakiegokolwiek z warunków promocyjnych i aktualnego Statutu;
c) gdy powstają dowody zmowy między użytkownikami w typowaniu zakładów
d) w razie kiedy w przeszłości klient nadużywał, bądź w tym momencie nadużywa systemu bonusowego.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Darmowy zakład bez ryzyka przegranej

 

Bukmacher może wypowiedzieć nadany dodatek plus skasować wynikłe z niego nagrody w razie złamania obecnego Kodeksu.

Tagged With :