Nowy bukmacher! Nowa promocja! 3000 zł

Najczęstsze błędy w trakcie typowania

Jak typować a jak nie mecze

Kiedy za pięć lat znów będziemy typować mecze i myślami wrócimy do czasów, w których zaczynaliśmy swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi z pewnością wielu z nas ogarnie śmiech. Stąd też tak wielu ludzi prowadzi własne blogi czy tematy na forach internetowych o tematyce bukmacherskiej, by na bieżąco zapisywać swoje poczynania. Niektórzy są w stanie dzięki nim zobaczyć już wcześniej swoje błędy.

Widzimy, że tkwią one w stawce, albo zbyt ryzykownych typach, w których nie powinniśmy stawiać nawet złotówki.

 

Jakie są zatem najczęstsze błędy przy typowaniu meczy?

Główny problem wielu ludzi polega na tym co wcześniej przeczytali na temat zakładów bukmacherskich. W większości z nich zakłady bukmacherskie to prawdziwa kopalnia złota, wystarczy jedynie zarejestrować konto u bukmachera i po prostu zacząć obstawiać mecze.

I tu zaczyna się problem, bo jaki mecz mamy obstawić?

Nie dla każdego zakłady bukmacherskie będą szansą na zarobek. Nie mówimy tutaj o wielkiej wiedzy sportowej, ale takie zajęcie wymaga od nas czasu i poświęcenia. To nie działa na zasadzie – biorę pierwszy lepszy niski kurs i wygrywam łatwe pieniądze. Nawet niskie kursy nie dają nam gwarancji wygranej.

 

Kolejnym równie bardzo częstym błędem typerów, nawet doświadczonych są emocje. Stąd też niektórzy nie stawiają w ogóle zakładów na żywo. Głównie nasza panika może przyczynić się do częstego korzystania z możliwości opcji wypłacania pieniędzy w trakcie spotkania sportowego.

Często uważamy, że ratujemy i tak stracone pieniądze, po czym po zakończeniu meczu okazuje się, że nasz zakład byłby kolejną wygraną, a tak notujemy straty.

 

Błędem jest także obstawiania wszystkich meczy. Takie zachowanie od razu pokazuje nam, że mamy do czynienia z zupełnym początkującym.

Zdarzy się i tak, że warto odpuścić sobie dany mecz i lepiej wyjść na zero niż zaliczyć kolejne minusy. Przy tym wszystkim pamiętajmy, że zakłady bukmacherskie to przede wszystkim sport, a tutaj wszystko może się zdarzyć.

Przegrany kupon nie zawsze musi oznaczać nasze błędy.

, ,