Największy polski bukmacher = bonus bez depozytu!

O tym co obstawiać u bukmacherów

Obstawiając mecze piłki nożnej można się kierować przeczuciem czy też techniką na „chybił – trafił”, natomiast osoby, które typują mecze bezustannie starają się wypracować taktykę, jaka umożliwi im właściwie typować spotkania i zarabianie pieniędzy.

Każdy koneser piłki nożnej, który próbuje zdobyć pieniądze na obstawianiu pojedynków ma swoją taktykę.

Taktyka obstawiania meczy piłki nożnej może być różnoraka i zależy szczególnie od gracza. Poniektórzy preferują jedną mocną ligę piłkarską np. włoską lub niemiecką i obstawiają faworytów. Inni wolą większe ryzyko – obstawiają zwycięstwa zespołów właściwie słabszych, zajmujących słabsze pozycje w tabeli ligowej.

Zaczynamy obstawianie meczy piłki nożnej

W przypadku typowania faworytów szanse klęski są mniejsze, jednak kurs jest kiepski, dlatego potencjalna wygrana w związku do zaryzykowanej kwoty jest o wiele niższa aniżeli obstawianie tzw. beniaminków.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Znacznie więcej da się zarobić stawiając na kluby skazywane na klęskę. Nieraz będzie to kilku-krotność kwoty, co zaryzykowaliśmy. Jeżeli określimy już naszą strategię obstawiania spotkań, pożądane byłoby wybrać dobry serwis internetowy proponujący zakłady.

Dobrze jest wybrać cieszący się popularnością i wyróżniający się portal, który pozwala na bezpieczne obstawianie. Oczywiście atutem mogą być również przeróżnego rodzaju promocje takie jak bonus powitalny na www.lvbet.pl.

Multum firm zwiększa sumę, jaką przesyłamy na konto firmy bukmacherskiej po przez bonusy 100% za wpłatę/depozyt. Dzieje się tak zazwyczaj w czasie pierwszego transferu – czasami dostajemy kilkadziesiąt procent przelanej sumy, a czasem nawet firma zdwaja nam kwotę, jaką przesyłamy na nasze konto. Potem te pieniądze używamy na zakłady.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Ogromne serwisy bukmacherskie, które wyszukujemy w Internecie dostarczają zakłady na większość lubianych dziedzin sportowych dzięki temu bez kłopotów możemy rozpocząć obstawianie meczy piłki nożnej  niemal każdej lidze w Europie.

Ba – czasami w propozycji są tak naprawdę egzotyczne konkurencje czy ligi. Nie zważając na obszerną ofertę zdarzeń sportowych, jakie możemy obstawić, internetowe strony bukmacherów dopuszczają także oglądanie spotkań na żywo. Mogą to być rozgrywki piłkarskie, wyścigi F1 na żywo, czy boks.

Na pierwszej stronie każdej firmy bukmacherskiej odszukamy odnośniki do konkretnych zdarzeń sportowych, jakie włączą transmisję TV z intrygującej nas rywalizacji. Możliwe jest dodatkowo obserwowanie samych wyników spotkań czy różnorodnego typu statystyk oraz klasyfikacji. Często, aby być w stanie oglądać transmisje internetowe zorganizowane poprzez firmy bukmacherskie, musimy mieć konto w serwisie, które jest zasilone jakąś kwotą pieniędzy.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Warto o tym pamiętać jeśli planujesz na wieczór mecz piłkarski i dodatkowo chcesz go obstawiać.

, ,