120 zł na start + 1000 zł za wpłatę!

Obstawianie baseballa na zakładach bukmacherskich

Baseball zakłady bukmacherskie

Baseball to sport niezwykle popularny chociażby w Stanach Zjednoczonych. W Polsce bywa z tym różnie. Co prawda znajdziemy osoby, które obstawiają baseball, ale nie jest ich sporo. Dlaczego? Cóż, baseball to sport bardzo wymagający dla typera.

Z jednej strony w czasie 7-miesięcznego sezonu mamy mnóstwo meczy do obstawienia. To pozwala na zarobek na kolejne miesiące do końca roku.

Obstawianie baseballa

Można tutaj naprawdę sporo zarobić. Ale… Baseball to sport skomplikowany, który wymaga od typera naprawdę szczegółowej analizy.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Przejdźmy do rodzajów zakładów, które możemy obstawiać w baseballu. Zaczniemy od rodzaju zakładu, który występuje niemal w każdym sporcie, czyli od zakładu head to head. Zasada jest prosta – typujemy, który zespół wygra spotkanie. Nie byłoby w tym nic trudnego, ale istnieje pewien szczegół, który pogarsza sytuacje. Typując baseballa musimy wiedzieć, że różnice między zespołami są małe.

Tutaj nie ma takich przepaści jak w piłce nożnej czy tenisie. Tutaj najgorsze zespoły notują wiele wygranych w sezonie przez co typowanie jest naprawdę trudne. Ciężko tu mówić o wielkich faworytach. Stąd tez kursy na zwycięstwo zarówno jednej jak i drugiej drużyny są wysokie. Właściwie nikt w baseballu nie gra niskich kursów.

Jakie mamy rodzaje zakładów w baseballu oprócz head to head?

Jednym z najpopularniejszych jest suma biegów (run totals). To inaczej punkty zdobyte przez zespoły, jak bramki w piłce nożnej. Poza tym mamy zakłady na run lines, czyli handicapy. Możemy dzięki temu dodać jednemu zespołowi +1,5 punktów lub odjąć -1,5.

Liczy się dokładnie tak samo jak w przypadku innych sportów. Oprócz tego popularne są specjalne zakłady na mecz, czyli która drużyna będzie miała więcej punktów, itp.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Dobra rada przy obstawianiu baseballa?

Dobra analiza miotaczy, których nazwiska są zawsze podawane przed meczem. Jeśli nie zaczynają gry to nasz zakład będzie anulowany, a gotówka zwrócona. Forma miotaczy często decyduje o zwycięstwie, dlatego właśnie warto szczególną uwagę zwrócić na tych zawodników – ich formę i ostatnie statystyki.

, ,