Bonus bez depozytu od LV BET! Sprawdź

Obstawianie u bukmachera bez podatku

Dodane w Blog Brak komentarzy

Żeby zarabiać na zakładach sportowych mnóstwo pieniędzy potrzeba nie wyłącznie obstawiać dobrze lecz i poszukiwać buka jaki świadczy typowanie meczów bez podatku! W skutek tego zyskamy o wiele więcej gotówki do należycie wytypowanych kuponów.

Aktualnie jest paru legalnie funkcjonujących bukmacherów w Kraju którzy oferują zakłady na mecze bez podatku (w niektóre dni zdołasz tak obstawiać) – do owej grupy należy:
www.totolotek.pl
www.milenium.pl
www.forbet.pl

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Zakłady na mecze bez podatku w Milenium

Opcja typowania bez podatku 12% to jedna z lepszych promocji u legalnie funkcjonujących buków w Kraju. Bukmacher Milenium widzi to głównie po zainteresowaniu ich ofertą dla typujących która zwie się po prostu Happy Hour. Po analizie opinii klientów postanowili zrealizować parę znaczących zmian w tejże akcji promocyjnej. Od teraz będzie ona osiągalna o wiele systematyczniej i zwłaszcza o podobnych godzinach.

Do tego bukmacher Milenium.pl zadecydował by ofertę Happy Hour związać z pojedynkami Lotto Ekstraklasy. Obecnie promocja będzie osiągalna 1h przed dowolnym pierwszym pojedynkiem konkretnego dnia. Dotyczy zaczynającej się w nadchodzącym czasie kolejki oraz jakiejkolwiek kolejnej.
Z reguły daje to możliwość obstawiania bez podatku 4 razy na siedem dni, zawsze o tej samej porze.

Równocześnie rzeczony legalny bukmacher on line nie porzuca Happy Hour o nietypowych porach. Zapraszamy żeby odwiedzić witrynę do typowania meczy www.milenium.pl, aby sprawdzić gdzie konkretnego dnia włączona jest niniejsza promocja.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Powinno się w podobny sposób wspomnąć, iż w na zakładach u bukmachera Milenium promocja Happy Hour nie jest zredukowana stawką w ciągu typowania. Podatek opłacamy za którykolwiek kupon jaki został wygrany a także zrobiony w określonych godzinach promocji, zarówno ten za 2 pln jak i ów za 100 złotych. Wygrać dadzą radę przeto uzyskać wszyscy.

Na domiar tego powinno się dodatkowo dodać, iż oferta Happy Hour jest osiągalna bez wyjątków w dowolnych punktach stacjonarnych a także w Necie.

U którego bukmachera powinno się obstawiać bez podatku

Jak już napomknąłem na na samym początku jeśli chodzi o buka bez podatku to polecamy obstawiać mecze na stronce www.totolotek.pl lub w forbet.pl.

To w tej chwili unikalni bukmacherzy online w Kraju dający tego rodzaju opcję na swoich stronach do typowania meczy.

W czasie pisania owego artykułu przekazano nam iż co pewien czas na stronie buka www.fortuna.pl da się obstawiać mecze bez podatku (promocja HAPPY HOURS).

forbet-bonus-powitalny

, ,