Pierwszy kupon i pierwszy zakład bez ryzyka

Każdego gracza „pierwszy raz” w zakładach bukmacherskich jest niezwykle stresujący. Z pewnością wielkie znaczenie ma tu fakt, że obstawiamy już za prawdziwą gotówkę i nie chcemy typować czegoś czego nie chcemy.

Jak przygotować kupon?

Tak naprawdę jest to niezwykle proste korzystając ze strony internetowej danego bukmachera. Już na stronie startowej pojawiają się dyscypliny sportowej, które możemy obstawiać. Wystarczy jedynie klikać w to co nas interesuje. Wtedy to automatycznie będziemy przechodzić dalej.

Przykładowo jeśli interesuje nas mecz piłki nożnej z ligi hiszpańskiej, który dopiero się odbędzie należy wejść w zakładkę „zakłady bukmacherskie”. Niekiedy od razu na stronie startowej bukmachera mamy po prawej lub lewej stronie wszystkie dostępne dyscypliny sportowe.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Wystarczy zatem kliknąć na tę którą nas interesuje – piłka nożna, tenis, hokej na lodzie czy może inna? Po kliknięciu ukażą nam się jeszcze bardziej szczegółowe wyniki. Zazwyczaj podzielone są one na ligi czy państwa. Przechodząc dalej z pewnością znajdziemy spotkanie, które nas interesuje.

W nie również należy kliknąć, by ukazały się nam możliwe opcje do obstawienia. Wtedy to klikamy w to co chcemy obstawić – kto ma wygrać dane spotkanie, ile ma paść bramek czy setów, itd. Kiedy to już wybierzemy interesująca nas opcję ukaże się nam ona w kuponie gdzieś obok.

Warto wtedy jeszcze raz sprawdzić czy wszystko się aby na pewno zgadza. Jeśli tak należy przejść do stawki. Niekiedy jest ona od razu podstawiona. Warto również na to zwrócić uwagę, by nie postawić więcej niżeli tego chcieliśmy. Jeśli wszystko się zgadza możemy zaakceptować kupon. I dopiero wtedy pieniądze zostaną ściągnięte z naszego konta u bukmachera, a kupon zatwierdzony.

Obstawianie przedmeczowe nie powinno sprawiać nam większych problemów. Jeśli chodzi o typowanie na żywo tutaj musimy już wejść w zakłady LIVE. Wszystko odbywa się niemal identycznie. Tyle, że w tym przypadku musimy uważać na częstsze zmiany kursów.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Przygotowanie kuponu nie jest trudnym procesem. Należy jednak cały czas sprawdzać wszystkie dane, by uniknąć niepotrzebnie problemów.

Zakład bez ryzyka znajdziesz na stronach: www.fortuna.pl, www.totolotek.pl oraz www.lvbet.pl

Tagged With :