Pierwszy kupon i pierwszy darmowy zakład bez ryzyka

Każdego gracza „pierwszy raz” w zakładach bukmacherskich jest niezwykle stresujący. Z pewnością wielkie znaczenie ma tu fakt, że obstawiamy już za prawdziwą gotówkę i nie chcemy typować czegoś czego nie chcemy.

Jak przygotować kupon?

Tak naprawdę jest to niezwykle proste korzystając ze strony internetowej danego bukmachera. Już na stronie startowej pojawiają się dyscypliny sportowej, które możemy obstawiać. Wystarczy jedynie klikać w to co nas interesuje. Wtedy to automatycznie będziemy przechodzić dalej.

Przykładowo jeśli interesuje nas mecz piłki nożnej z ligi hiszpańskiej, który dopiero się odbędzie należy wejść w zakładkę „zakłady bukmacherskie”. Niekiedy od razu na stronie startowej bukmachera mamy po prawej lub lewej stronie wszystkie dostępne dyscypliny sportowe.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Wystarczy zatem kliknąć na tę którą nas interesuje – piłka nożna, tenis, hokej na lodzie czy może inna? Po kliknięciu ukażą nam się jeszcze bardziej szczegółowe wyniki. Zazwyczaj podzielone są one na ligi czy państwa. Przechodząc dalej z pewnością znajdziemy spotkanie, które nas interesuje.

W nie również należy kliknąć, by ukazały się nam możliwe opcje do obstawienia. Wtedy to klikamy w to co chcemy obstawić – kto ma wygrać dane spotkanie, ile ma paść bramek czy setów, itd. Kiedy to już wybierzemy interesująca nas opcję ukaże się nam ona w kuponie gdzieś obok.

Warto wtedy jeszcze raz sprawdzić czy wszystko się aby na pewno zgadza. Jeśli tak należy przejść do stawki. Niekiedy jest ona od razu podstawiona. Warto również na to zwrócić uwagę, by nie postawić więcej niżeli tego chcieliśmy. Jeśli wszystko się zgadza możemy zaakceptować kupon. I dopiero wtedy pieniądze zostaną ściągnięte z naszego konta u bukmachera, a kupon zatwierdzony.

Obstawianie przedmeczowe nie powinno sprawiać nam większych problemów. Jeśli chodzi o typowanie na żywo tutaj musimy już wejść w zakłady LIVE. Wszystko odbywa się niemal identycznie. Tyle, że w tym przypadku musimy uważać na częstsze zmiany kursów.

Przygotowanie kuponu nie jest trudnym procesem. Należy jednak cały czas sprawdzać wszystkie dane, by uniknąć niepotrzebnie problemów.

Zakład bez ryzyka znajdziesz na stronach: www.fortuna.pl, www.sts.pl oraz www.lvbet.pl

Tagi :

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł