Promocje na MŚ 2022 – Wyzwanie Fortuny

Gdy spoglądasz na spis meczów Mistrzostw Świata i masz świadomość, że wciąż na długo przed rozpoczęciem MŚ jesteś w stanie odgadnąć jaka reprezentacja wyjdzie z grupy, jaka reprezentacja rozegra mecz w ćwierćfinale, a jaka reprezentacja zdobędzie puchar świata w piłce nożnej?

Przekonaj się czy porządny z Ciebie obstawiający i przystąp do batalii o 1 000 000 ZŁOTYCH za poprawne obstawienie przebiegu Mistrzostw Świata 2022. Wzmiankowana liczba będzie podzielona symetrycznie przez ilość wszystkich użytkowników, jacy odpowiednio wytypowali wszelkie etapy Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, sumarycznie z końcowym wynikiem pojedynku w finale MŚ 2022.

2023

Poza tym, w toku turnieju „Wyzwanie Fortuny, będzie przeprowadzony zestawienie użytkowników, w jakim typujący posiadają szansę pozyskać gratyfikację w formie Punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus, których zasób ma wartość ponad 100 000 zł. 50 użytkowników z największą wartością punktów zdobędzie wygraną. Wysokość gratyfikacji będzie uzależniona, od położenia w zestawienia, które w praktyce zajmie obstawiający.

Wyzwanie Fortuny – reguły

Termin: 10.11 – 20.11.2022 (do g. 17:00)

W czasie dostępności turnieju trzeba posiadać konto i zalogować się na na portalu www.efortuna.pl, bądź poprzez aplikację mobile plus zapełnić „drabinkę” turniejową tyczącą się poszczególnych etapów w zakresie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022 (pod spodem odnajdziesz dokładną instrukcję, w jaki sposób stopniowo akuratnie przesłać zgłoszenie ze osobistą drabinką).

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Gratyfikację kluczową w Konkursie to pula 1 000 000 zł rozdzielona symetrycznie do ilości wszystkich użytkowników, jacy odpowiednio wytypowali wszelkie poziomy Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022, łącznie z końcowym wynikiem pojedynku w finale MŚ 2022.

Opcja obstawienia mistrzostw będzie dostępna, kiedy zalogujesz się na swoje konto gracza na www.efortuna.pl.

Quiz jest bezpłatny to oznacza że nie wymaga wpłaty ani stawiać zakładu.

Istotna wiadomość! Przemyśl dobrze konstrukcję osobistej drabinki. Masz tylko jedną możliwość.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI