Porady dla typerów, graczy zakładów bukmacherskich

Dziś o tym jakie mamy porady dla typerów …

Obstawiając legalnie zakłady bukmacherskie w wielu dyscyplinach sportowych spotykamy się z walką z czasem i uzyskaniem jak najlepszych miejsc. O ile jest to nieodłącznym elementem sportu, o tyle w obstawianiu jest zupełnie na odwrót. Tutaj czas czy emocje nie są dobrym doradcą.

Wie o tym każdym profesjonalista. Jeśli do tej pory obstawiamy mecze i przegrywamy to być najprawdopodobniej gramy emocjami i właśnie przez to nie jesteśmy w stanie na dłuższą metę zarabiać. Co wtedy? Potrzebny jest okres wyciszenia.

Coraz częściej mówi o tym niemal każdy gracz. Nie da się żyć tylko i wyłącznie zakładami bukmacherskimi – chyba, że jesteśmy od nich uzależnieni. Pewne jest, że każdemu z nas należy się zatem odpoczynek od obstawiania na kilka dni. W tym czasie należy zupełnie nie myśleć o typowaniu. Jest to wskazane dla każdego niezależnie od tego co i ile typujemy.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
FREEBET 20zł - lvbet.pl + 3333zł na start
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + 50zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

 

Przerwa w obstawianiu

Kiedy możemy pozwolić sobie na takie wyciszenie? To wszystko zależy oczywiście od nas samych. Doświadczeni gracze zgodnie twierdzą, że szczególnie powinno być to wtedy, kiedy mamy za sobą pasmo samych porażek.

W pewnym momencie włączają się nasze emocje i obstawianie jest praktycznie niemożliwe. Warto wtedy dać sobie nawet jeden dzień wolnego, a jeśli będziemy czuli, że i to jest dla nas za mało to przedłużmy sobie ten czas. Lepiej nie zarobić w tym czasie nic niż stracić cały bankroll.

Jednak niektórzy idą jeszcze dalej i twierdzą, że okres wyciszenia potrzebny jest nie tylko w przypadku przegranych, ale również i wygranych…

Wydawać by się to mogło dosyć dziwne. Ale faktycznie będąc pod euforią uważamy, że dziś mamy dobry dzień i każdy kupon będzie rozpatrzony pozytywnie. Obstawiamy coraz kupony, których normalnie nie puszczamy, a w dodatku za większe kwoty.

betfan-bonus-na-start

Zapominamy, że kończy się również kiedyś i ta dobra seria. Chcemy się odegrać i w końcu zaczynamy przegrywać więcej niżeli zakładaliśmy.
Dlatego warto ustalić wcześniej kwotę, którą jesteśmy w stanie przegrać – jeśli przekroczyliśmy naszą granicę należy zrobić sobie nawet krótki okres wyciszenia od zakładów bukmacherskich.

Tagged With :