Siatkówka, a zakłady sportowe w Polsce

Firma bukmacherska LV BET Zakłady Bukmacherskie ma aktualnie pozycję Formalnego Partnera PlusLigi oraz Ligi
Siatkówki Dziewczyn. Umowa została podpisana do końca niniejszego sezonu. To dodatkowa odsłona kooperacji LVBET.PL ze środowiskiem siatki po sponsoringu CEV EUROVOLLEY POLAND 2017.

– Nakłoniliśmy dodatkowego kontrahenta, jaki będzie nas wspomagał oraz dopomagał w operatywnym rozkwicie PlusLigi oraz Ligi Siatkówki Kobiet. LV BET Zakłady Bukmacherskie niezwykle energicznie wstępuje na rynek sponsoringu sportowego oraz cieszymy się, że wiąże własną przyszłość z krajową klubową siatkówką. Ów sojusznik niezbicie przyczyni się do tego, byśmy budowali najsolidniejsze przedstawienia sportowe w naszym kraju – zaznacza Artur Popko, szef Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej SA.

Sprawdź najnowsze gratisy niniejszego bukmachera (w tym 20 pln za rejestrację!) – www.lvbet.pl

Szczegóły kontraktu – korzyści oraz pieniądze

W zakresie kontraktu logotyp spółki bukmacherskiej będzie widocznie na bandach LED w czasie meczów siatkarskich batalii ligowych. Partnerstwo zamierza również cykl przedsięwzięć na FB czy Twiterze oraz na stronach wirtualnych Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.

– Cieszymy sie, że możemy przyłączyć się do grona sojuszników Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.
Krajowe drużyny przynależą do zwartej czołówki europejskiej oraz od parunastu lat święcą tryumfy w klubowych pucharach. Jesteśmy pewni że kontynuacja kooperacji z jedną z najmodniejszych dyscyplin
w Kraju dostarczy bilateralne dogodności – mówi Łukasz Kieza, Country Manager legalnego bukmachera on-line.

Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher online LVBET.PL to aktywnie rozwijająca się spółka a na sektorze bukmacherskim, oparta na solidnych projektach oraz tworzona z pasją do sportu. Instytucja ta angażuje się w rozkwit wielorakich gałęzi wspomagając przykładowo Wisłę Kraków, Widzew Łódź, Arkę z Gdyni, Piasta Gliwice, Wisłę Płock czy CEV EUROVOLLEY POLAND 2017, a oraz serwis online ŁączyNasPasja.pl

Tagged With :