Bonus bez depozytu od LV BET! Sprawdź

Typuje w Betfan bo lubię obstawiać mecze

Dodane w Blog Brak komentarzy

Praktycznie wszyscy nowi legalni bukmacherzy w Polsce (wirtualni) chcą was (grających) czymś zaskoczyć – od czasu do czasu są to promocje na start, a rzadko propozycja zakładów, lecz …
Współcześnie coraz ciężej zaznaczyć się w sektorze legalnie przyjmujących zakłady polskich buków. Nowo desygnowane jednostki przeganiają się w co rusz w lepszych pomysłach, zazwyczaj zapominając co jest podstawą typowania meczów.

O tym nie zapomniał legalnie funkcjonujący polski bukmacher BETFAN, jaki pomijając wielu wypasionych bonusów bukmacherskich, postanowił ofiarować Użytkownikom coś, co trudno wyszukać u innych buków – obszerną ofertę w zakładce „Rozrywka”.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Zabawa w Betfan

W rubryce „Rozrywka” znajdziecie praktycznie na ogół wszystko, o co można się założyć. BETFAN „Rozgrywkę” podzielił na pojedyncze poddziały, gdzie wyszukamy: „Politykę”, „Pogodę”, „ShowBiznes”, „Gospodarkę” a także „Wokół Sportu”.
W pierwszym z wyliczonych najciekawiej jest, gdy zbliżają się wybory. Wtenczas zakłady bukmacherskie w BETFAN na samą zaledwie „Politykę” można zliczać w setkach. Zaczynając od tego, kto będzie nr 1 na danej liście, aż po wyniki poprzez udział w debacie pojedynczych polityków.

betfan-bonus-na-start

Znacznym echem odbił się zakład, którym pochwalił się Radosław Sikorski. Polityk zdecydował zagrać na to, iż Marszałek Kuchciński zostanie usunięty ze swego stanowiska. Sprawa wystąpiła podczas, gdy głośno było o „aferze samolotowej” Marszałka. Sikorski obstawił w BETFAN za 100 złotych i migiem pochwalił się swoim zakładem w social mediach.

Co warto jeszcze obstawiać w Betfan?

Często ludzie powiadają, iż kiedy nie ma o czym gadać to gada się o aurze. Zaś na www.betfan.pl można własną „erudycję” o aurze spieniężyć, bo można się założyć o deszcz, o temperaturę, czy nawet o powiew wiatru! W czasie jak pułap Wisły niebezpiecznie wzrastał, legalny polski bukmacher internetowy nieustannie, co chwilę dorzucał zakłady wzajemne w necie na wysokość polskiej rzeki w danym mieście. Spoglądając na to dochodzę do morału, iż frazes „zakładamy się o wszystko” w Betfan to nie bezwartościowy frazes.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Nietypowe zakłady bukmacherskie

Równie intrygujące zakłady wzajemne online są w dziale „ShowBiznes”. Nie licząc rutynowych typów na pewniaków Oscarów tudzież kolejnych znanych nagród, BETFAN.PL proponuje zakłady bukmacherskie online np. na to „kto zaśpiewa piosenkę w nowym Bondzie”, „kto zostanie Papieżem po Franciszku”, względnie na to „jaka instytucja pierwsza wyśle człowieka na Marsa”.
Dodatkowo co tydzień znajdziemy dodatkowe typy (nietypowe zakłady bukmacherskie) na to jaka będzie frekwencja na podanych filmach w kinach.
Gdy bukmacherzy tegoż lokalnego legalnego bukmachera dostaną informację o tym, iż dowolna celebrytka jest w ciąży, da się migiem odnotować zakłady na płeć dziecka. Wcześniej także publikowali na swojej stronce do typowania w necie przewidywania na barwę włosów kobiety z okładki kultowego periodyku „Playboy”.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Zakłady bukmacherskie nie jedynie na sport

„Wokół sportu” to dział jaki każdego pasjonata sportu bardzo zaintryguje. W tym miejscu wypatrzymy zakłady na to, kto zostanie kolejnym managerem zespołu „x”, alternatywnie dokąd pójdzie reprezentant „y” w kolejnym sezonie. Jednakowo rzecz się ma, jeżeli chodzi o ilość goli.
Najciekawszym zakładem z dotychczasowych było to „czy ktoś wbiegnie na murawę w czasie ubiegłego finału ligi mistrzów UEFA”. Jak wiecie, w tamtym czasie na murawie pojawiła się atrakcyjna modelka z Instragrama a BETFAN wypłacał duże wygrane swoim Użytkownikom, jacy zaryzykowali no i postawili na to kasę.

Potrzebujecie dowiedzieć się wiele więcej o ofercie tegoż wirtualnego krajowego nowego bukmachera? To polecamy wstąpić na www.betfan.pl – tam znajdziecie wszystko o czym opowiadaliśmy powyżej, a nawet i więcej…

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

,