Warunki darmowego zakładu Fortuny

Co to darmowy zakład u buka online wie pewno każdy typujący pojedynki.
W Fortunie przykładowo… Potencjalni typujący mecze otrzymają możliwość zakładów bez ryzyka jednak w nieco innej postaci aniżeli to było w minionym roku.
W tym momencie będą to 3 zakłady bez ryzyka przegranej: początkowy do 100 zł, drugi do 200 zł oraz 300 zł. Ogółem stąd w dalszym ciągu będzie to 600 zł na start przy rejestracji konta grającego.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

600 zł darmowy zakład – za rejestrację

Niżej odszukacie opis jak funkcjonuje promocja przy rejestracji Fortuny:

Na okoliczność otwierania konta, grający otrzymuje pierwotny zakład bez ryzyka, do 100 zł. Na przestrzeni 3 dni od założenia konta, Obstawiający powinien zaryzykować pierwszy zakład, ażeby ów zaliczał się jako „Bez ryzyka”. Skreślony zakład, powinien się wyjaśnić podczas 7 dni. Zwycięstwo bądź zwrot (stawka + danina) w postaci kasy.

Po 3 dniach od otworzenia konta, gracz przyjmuje pozostały włączony już zakład Bez ryzyka, tym razem do 200 złotych. Aby z tego zrobić użytek, musi typujący podczas 3 dni od otrzymania postawić zakład.
Początkowy zakreślony zakład po 3 dniach od założenia konta będzie tym bez ryzyka. Także i tu mamy 7 dni na rozstrzygnięcie. Zwycięstwo lub zwrot (zaryzykowana kwota + danina) w formie gotówki.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Po 6 dniach od założenia konta na www.efortuna.pl, typer dostaję trzeci działający już zakład Bez ryzyka, tym razem do 300 złotych. Aby go wykorzystać, każdy użytkownik w trakcie 3 dni (od zdobycia ustawić zakład. Pierwszy zaryzykowany zakład po 6 dniach od założenia konta będzie owym Bez ryzyka – ostatnim z puli za rejestrację. Również i tu mamy 7 dni na realizację. Zwycięstwo albo oddanie pieniędzy (stawka zaryzykowana + podatek).

Na dodatek stosując kod bonusowy ’VIPKOD’ na www.efortuna.pl dostaniesz przy otwieraniu konta grającego 20 PLN za pełną rejestrację.

2023