Wirtualne wyścigi konne – zakłady bukmacherskie

Zaczynając interesować się zakłady bukmacherskimi na wyścigi konne możemy zauważyć dość ciekawą rubrykę niemal u każdego bukmachera zwaną w większości przypadkach jako „wirtualne wyścigi konne”. Cóż, w większości przypadkach nie różnią się one właściwie niczym innym od tych „normalnych”. A jednak!

Przede wszystkim nie znajdziemy tu dokładnych analiz czy statystyk konia, trenera, informacji o danej stajni, itp.

To po prostu niemożliwe, ponieważ mamy tu do czynienia z końmi, które tak naprawdę nie istnieją. Są to zatem „wirtualne” zakłady przy których nie będziemy mogli opierać się na jakichkolwiek informacjach. Po co zatem w ogóle są w ofercie niektórych bukmacherów?

 

Zakłady bukmacherskie potrafią wciągnąć niejedną osobą, a wirtualne wyścigi konne są doskonałą ofertą dla właśnie takich osób. Bukmacher musi zarabiać, a takie zakłady są dla nich wręcz idealne. Jeśli szukamy dawki adrenaliny i lubimy ryzykować to wirtualne wyścigi konne są dla nas. Nie ma tu mowy o strategiach, analizach, itp. Tutaj jest to po prostu niemożliwe.

Takie zakłady dla bukmachera są często dochodowe. A zalety ma w nich widzieć typer? Cóż, przeglądając fora bukmacherskie możemy przeczytać, że są śmiałkowie, którzy systematycznie „typują” wirtualne wyścigi konne. Jak twierdzą można nawet sporo na nich wygrać.

Ponieważ nie ma tutaj czegoś takiego jak forma, aktualne warunki pogodowe – typerzy często obstawiają tu kursy wyższe niż 20,00. Dzięki temu mogą przegrać kolejne 10 zakładów, a nadal będą na plusie.

 

Czy mimo tego warto brać udział w wirtualnych wyścigach?

Dla dobra naszych pieniędzy lepiej odpuścić sobie tego typu zakłady bukmacherskie. Są one niezwykle ciężkie do typowania i właściwie jest to jedna wielka niewiadoma.

Nie każda osoba gra, by tracić głupio pieniądze, dlatego lepiej typować realne wyścigi konne, które odbywają się codziennie i oferta jest naprawdę bogata. Nasze prawdopodobieństwo wygranej w tym przypadku jest o wiele większe, a wygranie tak wysokich kursów jak w przypadku wirtualnych wyścigów konnych jest równie możliwe.

Tagged With :