Bonus bez depozytu od LV BET! Sprawdź

Wydarzenia sportowe live na smartfonie

Dodane w Blog Brak komentarzy

Legalny bukmacher on line LVBET bezustannie ulepsza własną ofertę bukmacherską – dziś o live streaming zdarzeń sportowych.

Wypuszczenie nowiuteńkiej witryny www (przypominam funkcjonuje pod adresem www.lvbet.pl) dało szereg opcji zarówno dla nas, jak i dla graczy.
Cały czas staramy się korzystać z przestrzeni do wdrażania wszelakich nowości i usprawnień, wzorem tego były niedawno dodane zakładki esportowe w odmianie na telefon.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

LVBET wprowadza mecze live

Choć esport od pewnego okresu stanowi istotna z osi rozkwitu LVBET, to nie ogniskujemy się jedynie na sportach elektronicznych, a wychodzimy naprzeciw postulatom też owych grających, jacy wolą szablonowe dziedziny. Szczególnie dla tych typujących pojawiła się kolejna nowiuteńka funkcjonalność – streaming zdarzeń piłkarskich i nie tylko.

Dodanie streamingu wydarzeń sportowych to nowy etap w zakresie praktycznie jak największego otwarcia się na krajowych typerów.
Na dzisiaj poszerzamy własną działalność, wychodzimy naprzeciw trendom i wprowadzamy ciekawostki techniczne możliwości świadczone przez nowe media, w konsekwencji aby LVBET.PL przez cały czas wzmacniał własną działalność na rynku zakładów wzajemnych w Polsce – mówi Monika Płaczkowska, Sponsorship Manager LV BET.

Do chwili obecnej streamy (bowiem tak kolokwialnie zwana jest opcja obserwowania meczy na żywo) z najważniejszych zdarzeń które da się typować stosowane były jedynie w wypadku esportu. Aktualnie to się zmieni.

W wyniku tego chcemy uatrakcyjnić naszym typerom czas spędzony na stronce LVBET.PL. Przez to będą mogli na żywo śledzić wszelkie mniejsze wydarzenia sportowe osiągalne w naszej propozycji na naszej stronie do obstawiania meczy on line.
Wśród nich zobaczymy mecze m.in. tenisa stołowego, tenisa ziemnego, czy e-piłki nożnej. W przyszłości oferta streamingowa będzie rozszerzana o kolejne zdarzenia lub dyscypliny.