Obstawianie przez Internet

Każdy typer obstawiając mecze przez internet czy w punktach STS czy Fortuna na zakładach bukmacherskich liczy na zysk. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu dla niektórych to główny zarobek na życie. Obstawianie meczów na żywo jest jedną z najbardziej ulubionych opcji dla doświadczonych graczy.

Możemy ”łapać” ciekawe kursy i więcej zarobić niżeli przed meczem. Czasem bywa jednak i tak, że musimy zrobić to wcześniej. Wtedy to możemy nie mieć dostępu do Internetu, a może mecz rozgrywany jest w nocy. Tych powodów jest mnóstwo.

Na drugi dzień niektórzy sprawdzają stan swojego konta u internetowego bukmachera i zauważają, że mecz musi mieć negatywny wynik, gdyż nie przybyło nam pieniędzy. Pozostawienie takiej sprawy na takim etapie to wielki błąd!

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Pamiętajmy, że u naszego bukmachera internetowego pracuje sztab ludzi, którzy mogli się pomylić. Nie jest w tym nic złego.

W końcu jesteśmy tylko ludźmi i każdemu może się to zdarzyć. Czasem również może być to błąd ich systemu. Mecz może być rozliczony negatywnie, choć wynik w rzeczywistości jest zupełnie inny. Dlatego każda osoba, która obstawia mecze oprócz otwierania strony internetowej swojego bukmachera, warto by miała również stronę, która na bieżąco informuje nas o wynikach i owe wyniki możemy sprawdzić co najmniej kilka dni wstecz.

 

Obstawianie dla początkujących

Jeśli chodzi o początkujących graczy którzy dopiero zaczynają obstawianie przez internet to pamiętajmy jedno – nie panikujmy w takich sytuacjach. Wyniku nie da się oszukać, dlatego w pierwszej kolejności należy się co do niego upewnić. Jeśli jesteśmy pewni swego warto napisać od razu do suportu naszego bukmachera i wyjaśnić sprawę. Zazwyczaj nie ma z tym problemu i w ciągu kilku minut mecz jest zaakceptowany, a gotówka na naszym koncie.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Ciekawą sytuacją jest również czas, w którym to jest zupełnie inaczej. Innym typerom ten mecz jest uznany, choć powinni go przegrać. Jednak po naszej interwencji pieniądze z ich konta są ściągane i gra toczy się dalej.

Owe sytuacje nie mają za zadanie pokazania, że bukmacher chce nas tylko oszukać. Ma jedynie na celu pokazać wszystkim typerom, przede wszystkim laikom, którzy zaczynają obstawianie meczy, że warto sprawdzać wyniki.

Tagged With :