Strony bukmacherów: www.etoto.pl - www.efortuna.pl - www.iforbet.pl - www.lvbet.pl - www.milenium.pl - www.sts.pl - www.totolotek.pl

Zakłady bukmacherskie na olimpiadę zimową z promocją

Dodane w Blog przez Brak komentarzy

Typowanie meczy na Olimpiadzie zimowej czas począć. Startująca olimpiada zimowa dostarcza nam klientom bukmacherów mecze i wiele możliwości do typowania zakładów wzajemnych. A plus jest to możliwość na zainkasowanie nieco pieniędzy on line u legalnie funkcjonujących bukmacherów.
Jeden z nich, a mianowicie lvbet.pl skonstruował turniej typerski. Poleca on omawiany quiz credem … „Poczuj olimpijską rywalizację z innymi typerami i walcz o pulę wygranych powyżej 5000 ZŁOTYCH!”

Naszym zdaniem błędnie by było gdyby nie jeden z nas z Was przepuścił tego typu sposób na kolejny dochód.

Polegam iż omawiany turniej w obstawianiu skusi Każdego z was do gry na stronie tego krajowego legalnego buka wirtualnego.

Jeżeli nie posiadacie konta klienta to na dodatek pod tym odnośnikiem przystępny jest bonus bez depozytu (20 ZŁOTYCH) – wystarczy wyłącznie dokonać rejestrację do końca.

Wracając do konkursu w typowaniu …

Wystarczy obstawiać poprzez net wydarzenia z Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018 na stronie www.lvbet.pl i wkonkurowaćo kluczową premię 1500 ZŁOTYCH !

Szczególne aby obstawiać on line wyłącznie zakłady i dyscypliny z ZIO 2018 ponieważ wyłącznie one zliczają się do ligi typera LVBET.

Zasady tego quizu w obstawianiu

W quizie weźmie udział każdy gracz stawiając po prostu zakłady. Punkty do klasyfikacji będą doliczane w następujący tryb:

Punkty za zwyciężone zakłady: przelicznik x stopa x wolumen selekcji
Punkty za przegrane zakłady: stopa x ilość selekcji

Nagrody
Kompletna pula wygranych to nieco ponad 5000 ZŁOTYCH…

Ranking całkowity quizu:
Pozycja 1: 1500 ZŁOTYCH
Pozycja 2: 750 ZŁOTYCH
Pozycja 3: 500 ZŁOTYCH
Pozycja 4-5: 200 ZŁOTYCH
Pozycja 6-10: 150 ZŁOTYCH
Pozycja 11-15: 100 ZŁOTYCH
Pozycja 16-35: 50 ZŁOTYCH

Konkurs trwa w czasie od 6.02.2018 do 25.02.2018.
– Klienci zbierają punkty rozgrywając zakłady z wydarzeń Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018, wedle wytycznej wyrażonej w 2 statutu.
– Zwyciężony zakład jest nagradzany punktami wyliczanymi według wzoru: przelicznik x stopa x wolumen selekcji, przegrany zakład jest premiowany punktami wyliczanymi wedle algorytmu stopa x poziom selekcji.
– Wszelcy klienci stawiający zakłady w czasie trwania quizu bezwiednie zaliczają się do członkostwa w akcji promocyjnej.
– W quizie biorą akces jedynie zakłady za środki osobiste.
– W wypadku jednakowej liczby punktów, obstawiający z wyższą sumą nagród zakładów zajmie lepsze miejsce w zestawieniu
– Ranking jest uaktualniany co poniedziałek.
– Przedział wygranych podstawowych od 50 ZŁOTYCH do 1500 ZŁOTYCH jest widoczny opodal rankingu generalnego.
– Kwota wygranej gratyfikacji powinna być obrócona chociaż 1 raz w czasie do 30 dni od czasu jej potwierdzenia, z końcowym kursem minimalnym 1.75.
– Nagrody będą dodane do kont użytkowników w dniu 26.02.2018 do godziny 17:00.
LVBET.PL zastrzega sobie prawo zamknięcia rachunku klienta oraz konfiskaty pieniędzy w sytuacji dowodu oszustwa lub wykroczenia.
– W wypadku jakichkolwiek obiekcji jakiekolwiek decyzje podjęte poprzez LV BET są rozstrzygające.

, ,

Comments are closed.