120 zł na start + 1000 zł za wpłatę!

Zakłady TURBO u bukmachera Milenium

Bonusy bukmacherskie Milenium 2019! Darmowy zakład przy rejestracji, bonus na start za wpłatę plus atrakcyjne mecze ‚Zakłady TURBO’ to pierwszorzędna oferta bukmacherska.
Masa z tych akcji promocyjnych jest dla każdego obstawiającego (nie wyłącznie dla tego jaki dopiero co otwarł konto u buka) jaki ma konto na www.milenium.pl.

BONUS NA START

To znakomita oferta dla nowo rejestrujących się klientów online Milenium. Załóż konto na www.milenium.pl i weź ekwiwalent pierwszej wpłaty do 1000 zł!

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jak użyć BONUS NA START?

Zarejestruj wirtualne konto typującego i zakreśl pole „Chcę otrzymać BONUS PO REJESTRACJI”. W okresie 10 dni od weryfikacji konta dokonaj pierwszą wpłatę. Potem zagraj cztery razy kwotę początkowego depozytu – na przestrzeni 60 dni.

Do akcji promocyjnej zaliczane są kupony z minimum 3 pojedynkami (minimalny kurs pojedynczego meczu: 1,20) i minimalnym kursem całkowitym 2,00. Codzienny zakres obrotu zaliczanego do obrotu to 10%. Po uskutecznieniu reguł akcji promocyjnej pozyskasz od nas bonus w kwocie Twojej pierwszej wpłaty – do 1000 zł.

BONUS 5-10-15

Typujesz zakłady wielokrotne z solidną porcją pojedynków na blankiecie? Z BONUSEM 5-10-15 rozbudujesz gotówkę o kolejne 5, 10 lub 15 procent! Rachunek jest łatwy: im więcej meczów, tym większy zysk.

5-9 meczów na kuponie – wygrana wyższa o 5%,
10-14 meczy – wygrana wyższa o 10%,
15 i więcej zdarzeń – wygrana wyższa o 15%.

Dla kogo jest przeznaczony BONUS 5-10-15?

Z DODATKU 5-10-15 zdołają zrobić użytek wszyscy gracze programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium.
Jeżeli grywasz w punkcie na mieście, potrzebujesz mieć kartę członkowską każdego koloru. Jeżeli posiadasz wirtualne konto gracza, do programu Liga Mistrzów Milenium dołączyłeś mimowolnie w chwili rejestracji.

HAPPY HOUR na zakłady przedmeczowe

Jak podwyższyć wygraną na blankiecie o 14%? Rób użytek z akcji promocyjnej Happy Hour na zakłady przedmeczowe. Innymi słowy to obstawianie bez podatku!

W czasie godziny akcji promocyjnej powiększasz nagrodę o 14% – kurs całkowity zakładu mnożymy przez 1,00, a nie przez szablonowe 0,88.

Jakie są warunki akcji promocyjnej Happy Hour Prematch?
– minimum 3 mecze (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą czy też platynową kartą),
– minimum 4 mecze (dla uczestników Ligi Mistrzów Milenium z karmazynową ewentualnie srebrzystą kartą).
Jak czytamy w statucie za zakłady sportowe ustawione na przestrzeni promocji Happy Hour nie są przyznawane punkty premiowe – o tym należy nie zapominać.

DARMOWY ZAKŁAD

Darmowy Zakład Milenium to idealna promocja bukmacherska dla nowo rejestrujących się klientów, w jakiej pierwszy zakład nie jest powiązany z żadnym niebezpieczeństwem. Jeżeli przegrasz, oddamy Ci jego stawkę – do 10 zł. Promocja jest dostępna dla wszelkich nowo rejestrujących się użytkowników programu lojalnościowego Liga Mistrzów.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jak sięgnąć DARMOWY ZAKŁAD online?

Rejestrując internetowe konto typującego na www.milenium.pl, nieświadomie zostajesz członkiem Ligi Mistrzów legalnego bukmachera online Milenium. Aby zrobić użytek z oferty, zaznacz pole „Pragnę pozyskać DARMOWY ZAKŁAD U BUKMACHERA” w dokumencie przy otwieraniu konta.

Jak użyć DARMOWY ZAKŁAD w punkcie stacjonarnym?

Starczy, że sprawisz zupełną rejestrację nowego konta, po jakiej pozyskasz kartę uczestnika programu Liga Mistrzów Milenium. Żeby użyć Darmowy Zakład, powiadom pracownika punktu o udziale do tej akcji promocyjnej.

Czy Darmowy Zakład to freebet i zdołam skorzystać go bez przelewu?

Nie. Aby zrobić użytek z akcji promocyjnej, powinieneś po pierwsze dokonać depozyty na własne konto obstawiającego i skonfigurować początkowy zakład. O ile będzie nie trafiony, pozyskasz refundację stawki bieżącego zakładu o optymalnej wartości 10 zł.
Gdy pierwszy kupon zawarłeś za kwotę więcej niż 10 zł, refundacja co więcej też wyniesie 10 zł.

 TOP 3 promocji na start 120 zł cashback na www.efortuna.pl
3100 zł w bonusach na www.betfan.pl
29 zł bonus bez depozytu www.sts.pl

BONUS GRAND

U bukmachera internetowego Milenium ryzykowne obstawianie się kalkuluje. Typuj co najmniej pięć zdarzeń na blankiecie z kursem 2,0, a nagrodzimy Twoją brawurę – podwyższymy gotówkę o 20%!

HAPPY HOUR Live

Uwielbiasz zakłady bukmacherskie na żywo oraz ekscytacje związane ze śledzeniem meczy, jakie właśnie wytypowałeś?
Wykorzystaj po ofertę Happy Hour Na żywo i do sportowych emanacji dołącz duże nagrody – zwykle w godzinach 0:05 – 8:00 rosną o 14%!

Happy Hour Na żywo tyczy się zakładu wielokrotnego, jaki obejmuje:

– zakłady wzajemne na żywo,
– minimum 2 mecze,
– minimalny kurs 1 meczu: 1,20,
– blankiet rozpisowy, o ile wszystkie kombinacje spełniają warunki akcji promocyjnej.

Czemu w czasie Happy Hour Na żywo zyskujesz więcej? Albowiem w okresie obowiązywania akcji promocyjnej kurs całkowity zakładu mnożymy przez 1,00, a nie przez normatywne 0,88.

NA LUZIE I BEZ RYZYKA

Super spotkania w promocji ze zwrotem stawki. Rozgrywasz powoli i bezpiecznie bo w wypadku klapy sprezentujemy Ci pieniądze na dalszą rozgrywkę.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

BESTSELLER

Masz deficyt czasu na cierpliwe analizy i kontrolowanie statystyk? Chcesz skreślić kupon, ale nie wiesz, jakie wybrać mecze? Bestseller to sprawdzona metoda na zakład wielokrotny, w jakim znajdziesz najchętniej wybierane mecze typowane przez innych użytkowników.

Bestseller aktualizujemy stale – zasadniczo co 20 minut. Monitoruj systematycznie w rubryce zakłady wzajemne, jakie prognozy królują w Milenium i podążaj śladem najlepszych użytkowników.

TYPY DNIA

Najlepsze zdarzenia ze znacznie większym kursem, jakie możesz spiąć z dowolnymi zdarzeniami z tradycyjnej propozycji!

SUPEROFERTA

Powiększamy kursy na paręnaście atrakcyjnych meczów każdego dnia!

 TOP 3 promocji na start 120 zł cashback na www.efortuna.pl
3100 zł w bonusach na www.betfan.pl
29 zł bonus bez depozytu www.sts.pl

ŁĄCZENIE TYPÓW

Jesteś piłkarskim koneserem i masz ukochaną drużynę, o jakiej wiesz dużo? Bacznie analizujesz spotkania przed ich wyłowieniem, a analiza statystyczna to Twe drugie imię? Wybierz kupon z łączeniem zakładów i obstaw i 5 meczów z tego samego zdarzenia na jednym blankiecie.

Na czym polega ŁĄCZENIE TYPÓW?
Łączenie typów bukmacherskich pozwala pomieścić na 1 blankiecie parę typów z pewnego meczu piłkarskiego. Propozycję na pojedynki w najbardziej lubianych rozgrywkach rozbieramy wówczas na parę grup zakładów. Dowolna grupa znakowana jest innym znakiem, zauważalnym przy nazwie gatunku zdarzenia.

ZAKŁADY TURBO

O ile obstawiasz zakłady wielokrotne i poszukujesz lepszych wygranych na najbardziej lubianych zdarzeniach sportowych, włącz zakłady TURBO. Spożytkuj tą promocję i osiągnij i 30% lepszy kurs niż w zakładzie wielokrotnym przygotowanym z jednakich zdarzeń.

WYGRAJ LIGĘ

Typuj i zarabiaj! Do nabycia nawet do 5% cashbacku za ustawione zakłady! Co 30 dni zapewniamy kasę dla najefektywniej typujących spotkania w necie!

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl