Nowy bukmacher! Nowa promocja! 3000 zł

Zakłady TURBO u bukmachera Milenium

Bonusy bukmacherskie Milenium 2019! Darmowy zakład przy rejestracji, bonus na start za wpłatę plus atrakcyjne mecze ‚Zakłady TURBO’ to pierwszorzędna oferta bukmacherska.
Masa z tych akcji promocyjnych jest dla każdego obstawiającego (nie wyłącznie dla tego jaki dopiero co otwarł konto u buka) jaki ma konto na www.milenium.pl.

BONUS NA START

To znakomita oferta dla nowo rejestrujących się klientów online Milenium. Załóż konto na www.milenium.pl i weź ekwiwalent pierwszej wpłaty do 1000 zł!

Najwięcej promocji (łącznie 3170 zł), znajdziesz na milenium.pl

Jak użyć BONUS NA START?

Zarejestruj wirtualne konto typującego i zakreśl pole „Chcę otrzymać BONUS PO REJESTRACJI”. W okresie 10 dni od weryfikacji konta dokonaj pierwszą wpłatę. Potem zagraj cztery razy kwotę początkowego depozytu – na przestrzeni 60 dni.

Do akcji promocyjnej zaliczane są kupony z minimum 3 pojedynkami (minimalny kurs pojedynczego meczu: 1,20) i minimalnym kursem całkowitym 2,00. Codzienny zakres obrotu zaliczanego do obrotu to 10%. Po uskutecznieniu reguł akcji promocyjnej pozyskasz od nas bonus w kwocie Twojej pierwszej wpłaty – do 1000 zł.

BONUS 5-10-15

Typujesz zakłady wielokrotne z solidną porcją pojedynków na blankiecie? Z BONUSEM 5-10-15 rozbudujesz gotówkę o kolejne 5, 10 lub 15 procent! Rachunek jest łatwy: im więcej meczów, tym większy zysk.

5-9 meczów na kuponie – wygrana wyższa o 5%,
10-14 meczy – wygrana wyższa o 10%,
15 i więcej zdarzeń – wygrana wyższa o 15%.

Dla kogo jest przeznaczony BONUS 5-10-15?

Z DODATKU 5-10-15 zdołają zrobić użytek wszyscy gracze programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium.
Jeżeli grywasz w punkcie na mieście, potrzebujesz mieć kartę członkowską każdego koloru. Jeżeli posiadasz wirtualne konto gracza, do programu Liga Mistrzów Milenium dołączyłeś mimowolnie w chwili rejestracji.

HAPPY HOUR na zakłady przedmeczowe

Jak podwyższyć wygraną na blankiecie o 14%? Rób użytek z akcji promocyjnej Happy Hour na zakłady przedmeczowe. Innymi słowy to obstawianie bez podatku!

W czasie godziny akcji promocyjnej powiększasz nagrodę o 14% – kurs całkowity zakładu mnożymy przez 1,00, a nie przez szablonowe 0,88.

Jakie są warunki akcji promocyjnej Happy Hour Prematch?
– minimum 3 mecze (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą czy też platynową kartą),
– minimum 4 mecze (dla uczestników Ligi Mistrzów Milenium z karmazynową ewentualnie srebrzystą kartą).
Jak czytamy w statucie za zakłady sportowe ustawione na przestrzeni promocji Happy Hour nie są przyznawane punkty premiowe – o tym należy nie zapominać.

DARMOWY ZAKŁAD

Darmowy Zakład Milenium to idealna promocja bukmacherska dla nowo rejestrujących się klientów, w jakiej pierwszy zakład nie jest powiązany z żadnym niebezpieczeństwem. Jeżeli przegrasz, oddamy Ci jego stawkę – do 10 zł. Promocja jest dostępna dla wszelkich nowo rejestrujących się użytkowników programu lojalnościowego Liga Mistrzów.

Najwięcej promocji (łącznie 3170 zł), znajdziesz na milenium.pl

Jak sięgnąć DARMOWY ZAKŁAD online?

Rejestrując internetowe konto typującego na www.milenium.pl, nieświadomie zostajesz członkiem Ligi Mistrzów legalnego bukmachera online Milenium. Aby zrobić użytek z oferty, zaznacz pole „Pragnę pozyskać DARMOWY ZAKŁAD U BUKMACHERA” w dokumencie przy otwieraniu konta.

Jak użyć DARMOWY ZAKŁAD w punkcie stacjonarnym?

Starczy, że sprawisz zupełną rejestrację nowego konta, po jakiej pozyskasz kartę uczestnika programu Liga Mistrzów Milenium. Żeby użyć Darmowy Zakład, powiadom pracownika punktu o udziale do tej akcji promocyjnej.

Czy Darmowy Zakład to freebet i zdołam skorzystać go bez przelewu?

Nie. Aby zrobić użytek z akcji promocyjnej, powinieneś po pierwsze dokonać depozyty na własne konto obstawiającego i skonfigurować początkowy zakład. O ile będzie nie trafiony, pozyskasz refundację stawki bieżącego zakładu o optymalnej wartości 10 zł.
Gdy pierwszy kupon zawarłeś za kwotę więcej niż 10 zł, refundacja co więcej też wyniesie 10 zł.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka na www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł na www.lvbet.pl

BONUS GRAND

U bukmachera internetowego Milenium ryzykowne obstawianie się kalkuluje. Typuj co najmniej pięć zdarzeń na blankiecie z kursem 2,0, a nagrodzimy Twoją brawurę – podwyższymy gotówkę o 20%!

HAPPY HOUR Live

Uwielbiasz zakłady bukmacherskie na żywo oraz ekscytacje związane ze śledzeniem meczy, jakie właśnie wytypowałeś?
Wykorzystaj po ofertę Happy Hour Na żywo i do sportowych emanacji dołącz duże nagrody – zwykle w godzinach 0:05 – 8:00 rosną o 14%!

Happy Hour Na żywo tyczy się zakładu wielokrotnego, jaki obejmuje:

– zakłady wzajemne na żywo,
– minimum 2 mecze,
– minimalny kurs 1 meczu: 1,20,
– blankiet rozpisowy, o ile wszystkie kombinacje spełniają warunki akcji promocyjnej.

Czemu w czasie Happy Hour Na żywo zyskujesz więcej? Albowiem w okresie obowiązywania akcji promocyjnej kurs całkowity zakładu mnożymy przez 1,00, a nie przez normatywne 0,88.

NA LUZIE I BEZ RYZYKA

Super spotkania w promocji ze zwrotem stawki. Rozgrywasz powoli i bezpiecznie bo w wypadku klapy sprezentujemy Ci pieniądze na dalszą rozgrywkę.

Najwięcej promocji (łącznie 3170 zł), znajdziesz na milenium.pl

BESTSELLER

Masz deficyt czasu na cierpliwe analizy i kontrolowanie statystyk? Chcesz skreślić kupon, ale nie wiesz, jakie wybrać mecze? Bestseller to sprawdzona metoda na zakład wielokrotny, w jakim znajdziesz najchętniej wybierane mecze typowane przez innych użytkowników.

Bestseller aktualizujemy stale – zasadniczo co 20 minut. Monitoruj systematycznie w rubryce zakłady wzajemne, jakie prognozy królują w Milenium i podążaj śladem najlepszych użytkowników.

TYPY DNIA

Najlepsze zdarzenia ze znacznie większym kursem, jakie możesz spiąć z dowolnymi zdarzeniami z tradycyjnej propozycji!

SUPEROFERTA

Powiększamy kursy na paręnaście atrakcyjnych meczów każdego dnia!

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka na www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł na www.lvbet.pl

ŁĄCZENIE TYPÓW

Jesteś piłkarskim koneserem i masz ukochaną drużynę, o jakiej wiesz dużo? Bacznie analizujesz spotkania przed ich wyłowieniem, a analiza statystyczna to Twe drugie imię? Wybierz kupon z łączeniem zakładów i obstaw i 5 meczów z tego samego zdarzenia na jednym blankiecie.

Na czym polega ŁĄCZENIE TYPÓW?
Łączenie typów bukmacherskich pozwala pomieścić na 1 blankiecie parę typów z pewnego meczu piłkarskiego. Propozycję na pojedynki w najbardziej lubianych rozgrywkach rozbieramy wówczas na parę grup zakładów. Dowolna grupa znakowana jest innym znakiem, zauważalnym przy nazwie gatunku zdarzenia.

ZAKŁADY TURBO

O ile obstawiasz zakłady wielokrotne i poszukujesz lepszych wygranych na najbardziej lubianych zdarzeniach sportowych, włącz zakłady TURBO. Spożytkuj tą promocję i osiągnij i 30% lepszy kurs niż w zakładzie wielokrotnym przygotowanym z jednakich zdarzeń.

WYGRAJ LIGĘ

Typuj i zarabiaj! Do nabycia nawet do 5% cashbacku za ustawione zakłady! Co 30 dni zapewniamy kasę dla najefektywniej typujących spotkania w necie!

Najwięcej promocji (łącznie 3170 zł), znajdziesz na milenium.pl