Wejdź do gry z ForBet! 2000 zł na start

ranking-bukmacherowNie ma osoby, a w głównej mierze mężczyzny, który lubiąc sport nie chciałby spróbować swoich sił typując różnego typu rezultaty sportowe. Szans ku nieniniejszemu jest niezwykle dużo, jako że zakładów bukmacherskich jest multum.

Działają one zarówno jako obiekty „stacjonarne”, jak także za pośrednictwem Internetu.

A współcześnie właśnie legalni bukmacherzy w sieci stają się niesłychanie lubiani. Powoduje to oczywiście iż od czasu do czasu pojawia się następna firma w owej branży, a gracze mają co rusz większy dylemat, by wskazać który to najlepszy legalny bukmacher online. A to wskutek tego, iż oferty są zmieniane często (bukmacherzy stosują okresowe promocje), zadaniem jest ich zainspirowanie graczy do postawienia zakładu właśnie u nich.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka na www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł na www.lvbet.pl

Zwłaszcza promocje bukmacherskie obejmują to świeżych graczy, którym przedkłada się dodatki finansowe, bądź także zakłady bez ryzyka. A wszystko z tej przyczyny, że jak prezentują statystyki jak dany gracz zapisze się u bukmachera, to odtąd mało kiedy zmienia go na nowego.

Dlatego oczywiście istotny jest jak najlepszy pierwotny wybór.

Który to najlepszy legalny bukmacher …

O tym, że wybór bukmachera internetowego jest niezmiernie ważny, bardzo dobrze zdają sobie sprawę też buki w internecie.

Z tej przyczyny prawie każdy z nich stara się, ażeby nowy gracz zapisał się właśnie u nich.

Niewątpliwie po pierwsze należy spowodować, by nowy gracz poznał daną firmę bukmacherską. Dlatego regularnie w Internecie pojawiają się reklamy legalnych bukmacherów, jakie zawiadamiają wszystkich, czym dana instytucja się zajmuje plus co oferuje swoim nowym użytkownikom (zazwyczaj darmową gotówkę na początek lub darmowy zakład).

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl
Także bardzo często na naszą pocztę internetową przychodzą maile, jakie namawiają nas do rejestracji na jednym z portali bukmacherskich.

Co do samego rankingu legalnych bukmacherów online który prezentujemy poniżej ułożyliśmy go nie według promocji bukmacherskich a wg tego jak gra się nam u każdego z tych bukmacherów (a mamy konto na każdym z tych portali – Ty też możesz założyć konto gracza u kilku i wybierać gdzie dany mecz po danym kursie chcesz obstawiać i co ważne z jakiej promocji chcesz skorzystać).

 

Ranking legalnych bukmacherów:

  1. LVBET.pl – (Najlepszy legalny bukmacher – wysoki kursy, bonusy, świetna oferta)
  2. Fortuna.pl – (Bdb zakłady mobilne, dobre bonusy, bdb obsługa klienta)
  3. Betclic.pl – (Wysokie kursy, fajne bonusy, mecze na żywo)
  4. Totolotek.pl – (Wysokie kursy, fajne bonusy, bdb oferta na żywo)
  5. eToto.pl – (Średnie kursy, fajne bonusy, dobra obsługa klienta)
  6. forBET.pl – (Dużo zakładów na żywo, solidne bonusy, dobre kursy)
  7. STS.pl – (Bdb bonusy, słaba obsługa klienta, takie sobie kursy)
  8. Betfan.pl – (Dobre kursy, niezłe bonusy, słaba oferta na żywo)
  9. Milenium.pl – (Słabe kursy, średnie bonusy, dobra oferta live)