Nowy bukmacher! Nowa promocja! 3x777 zł

ranking-bukmacherowNie ma osoby, a w głównej mierze mężczyzny, który lubiąc sport nie chciałby spróbować swoich sił typując różnego typu rezultaty sportowe. Szans ku nieniniejszemu jest niezwykle dużo, jako że zakładów bukmacherskich jest multum.

Działają one zarówno jako obiekty „stacjonarne”, jak także za pośrednictwem Internetu.

A współcześnie właśnie legalni bukmacherzy w sieci stają się niesłychanie lubiani. Powoduje to oczywiście iż od czasu do czasu pojawia się następna firma w owej branży, a gracze mają co rusz większy dylemat, by wskazać który to najlepszy legalny bukmacher online. A to wskutek tego, iż oferty są zmieniane często (bukmacherzy stosują okresowe promocje), zadaniem jest ich zainspirowanie graczy do postawienia zakładu właśnie u nich.

Bukmacher Bonus Opinia Odwiedź
1 Sprawdź ofertę i promocje Opis Wejście
2 Sprawdź ofertę i promocje Opis Wejście
3 Sprawdź ofertę i promocje Opis Wejście
4 Sprawdź ofertę i promocje Opis Wejście
5 Sprawdź ofertę i promocje Opis Wejście
6 Sprawdź ofertę i promocje Opis Wejście
7 Cashback 550zł Opis Wejście
8 Sprawdź ofertę i promocje Opis Wejście
9 Sprawdź ofertę i promocje Opis Wejście

Zwłaszcza promocje bukmacherskie obejmują to świeżych graczy, którym przedkłada się dodatki finansowe, bądź także zakłady bez ryzyka. A wszystko z tej przyczyny, że jak prezentują statystyki jak dany gracz zapisze się u bukmachera, to odtąd mało kiedy zmienia go na nowego.

Dlatego oczywiście istotny jest jak najlepszy pierwotny wybór.

Ranking legalnych bukmacherów

O tym, że wybór bukmachera internetowego jest niezmiernie ważny, bardzo dobrze zdają sobie sprawę też buki w internecie.

Z tej przyczyny prawie każdy z nich stara się, ażeby nowy gracz zapisał się właśnie u nich.

Niewątpliwie po pierwsze należy spowodować, by nowy gracz poznał daną firmę bukmacherską. Dlatego regularnie w Internecie pojawiają się reklamy legalnych bukmacherów, jakie zawiadamiają wszystkich, czym dana instytucja się zajmuje plus co oferuje swoim nowym użytkownikom (zazwyczaj darmową gotówkę na początek lub darmowy zakład).

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Także bardzo często na naszą pocztę internetową przychodzą maile, jakie namawiają nas do rejestracji na jednym z portali bukmacherskich.

Co do samego rankingu legalnych bukmacherów online który prezentujemy poniżej ułożyliśmy go nie według promocji bukmacherskich a wg tego jak gra się nam u każdego z tych bukmacherów (a mamy konto na każdym z tych portali – Ty też możesz założyć konto gracza u kilku i wybierać gdzie dany mecz po danym kursie chcesz obstawiać i co ważne z jakiej promocji chcesz skorzystać).

Lista leglanych bukmacherów
Adres, nr licencji Bonus PromoKod
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
2230zł pokaż KOD
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1279zł pokaż KOD
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
550zł pokaż KOD
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
3x777zł pokaż KOD
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
3333zł pokaż KOD
iforbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
2300zł pokaż KOD
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
500zł pokaż KOD
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
550zł pokaż KOD
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
200zł pokaż KOD
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
200zł pokaż KOD

Bukmacherzy a duże stawki

Zakładami bukmacherskimi interesuje się coraz więcej osób. Jest to niezwykle wciągające zajęcie, które może dawać nam równie szybki zarobek online. Znając się bardzo dobrze na danej dyscyplinie sportowej możemy wyłapywać na samy początku bardzo wysokie kursy, które z godziny na godzinę będą spadały, a zanim rozpocznie się spotkanie my już możemy mieć niewielki zarobek.

Dla początkujących może być to dziwne, ale na świecie są tacy typerzy. Jest to już górna półka. Dla nich średniej klasy bukmacher to za mało. Obstawiając tam wysokimi kwotami i mając przy tym naprawdę dobrą skuteczność możemy szybko nabawić się jedynie limitu. Na zakładach bukmacherskich można zarabiać miliony, ale oczywiście nie u takich bukmacherów.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

W tym przypadku musimy wyruszyć na poszukiwanie firm, które nie nałożą na nas limitu. Czy tacy bukmacherzy w ogóle istnieją? Tak, ale w tym przypadku musimy zapomnieć o najbardziej popularnych bukmacherach internetowych o których dotychczas słyszeliśmy.

 

Pierwszą najpopularniejszą propozycją jest Fortuna.pl

To legalny bukmacher, który nie zlimituje nas tak szybko, gdy zamierzamy obstawiać zakłady bukmacherskie na kilkanaście tysięcy złotych. Wśród rodaków jest on popularny. Kursy naprawdę wysokie, do tego brak 12% podatku w różnych promocjach i dość szeroka oferta. Warto dodać, że bukmacher cały czas się rozwija. W jego ofercie możemy spotkać nie tylko piłkę nożną, koszykówkę czy tenis ziemny, ale również e-sporty.

Dostępne są także zakłady bukmacherskie na żywo oraz mecze na żywo.

A może STS.pl

Jeszcze lepszą propozycją może być dla nas legalny bukmacher www.sts.pl, który podobnie jak Fortuna chętnie przyjmuje graczy, którzy grają dużymi stawkami. Bywały przypadki, gdzie akceptował zakłady na nawet 20 000 złotych!

Zatem kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych nie robi tu na nikim większego wrażenia. Wysokie kursy, szeroka oferta, w tym również na żywo sprawia, że bukmacher ten jest godny naszej rejestracji, gdy operujemy już wysokimi kwotami.

Posiada wysoki ranking wiarygodności, zatem choć mało znany śmiało możemy tam inwestować swoje pieniądze i liczyć na szybki zarobek online.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego