2024 3.4 / 5.0 Każdego dnia inna promocja Zagraj

eTOTO

  • dobre kursy
  • słaba aplikacja
  • mało promocji
  • ciekawa strona
  • fajni ambasadorzy

Bukmacher Etoto działa legalnie od 2011 roku. Pomimo kilku lat stażu nie jest zbyt popularny na naszym rynku. Przeznaczony jest głównie dla graczy-amatorów. Etoto to także legalny bukmacher naziemny dzięki czemu mamy dostęp nie tylko do strony internetowej, ale również do punktów stacjonarnych. Niezależnie od stopnia zaawansowania na samym początku czeka na dość atrakcyjny bonus powitalny.

Dla zupełnie nowych graczy jest to możliwość uzyskania darmowego zakładu (tutaj aktualny kod promocyjny).

W przeciwieństwie do konkurencji tutaj gracze bardzo chwalą sobie przyzwoite warunki obrotu bonusem. Warunki podane na stronie www.etoto.pl są proste i przejrzyste.

Odbierz kod promocyjny ETOTO.PL
Zgarnij od tak 2222 zł na start!

 

Oferta eTOTO

Niestety już w tak dobrym świetle nie wypowiadają się na temat samej oferty. Aktualnie jest ona bardzo uboga.

Przede wszystkim widać brak porządnej oferty zakładów na żywo. Nie ma zatem nieograniczonego dostępu do transmisji i obserwacji spotkań. Gracze muszą się przede wszystkim jak na razie zadowolić ofertą przedmeczową bo oferta live raczkuje.

Znajdziemy tu najpopularniejsze dyscypliny. Co ciekawe znajdziemy tu także wiele niszowych lig. Niestety na takie spotkania gracze skarżą się, że można stawiać bardzo niskie stawki.

Kursy bukmacherskie?

Raczej niskie. Oczywiście dodatkowo obejmuje nas tutaj podatek. Niestety bukmacher Etoto.pl nie ma w swojej ofercie promocji dzięki której moglibyśmy choć na niektóre zdarzenia grać bez podatku. Idąc dalej tym tropem możemy zauważyć jak niewiele promocji jest tutaj dla stałych graczy.

Praktycznie możemy zapomnieć o ciekawych bonusach pieniężnych czy nagrodach – ale warto śledzić ten link z ofertami powitalnymi.

Bardzo ubogie są także metody płatności. Na tę chwilę mamy praktycznie tylko jedną możliwość i są to Przelewy24. Owszem są one bardzo popularne. Ale gracze korzystają z wielu innych metod płatności i jest to dla nich sporym minusem.

Odbierz kod promocyjny ETOTO.PL
Zgarnij od tak 2222 zł na start!

 

Legalny bukmacher eTOTO – opinia

W tej całej ubogiej ofercie możemy zauważyć jeden wielki plus – bardzo prosta strona internetowa. Dzięki temu szybko znajdziemy to co nas interesuje. Absolutnie nie jest na niej zbyt wiele informacji. Niestety nawet jak na tak młodego bukmachera to za mało dla polskich graczy.

Pomijamy fakt, że pamiętamy jeszcze czasy nielegalnych bukmacherów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że chcąc dalej obstawiać mecze będziemy mieli słabe kursy, ofertę i nierozłączny podatek.

Ale w przypadku Etoto oferta jest naprawdę poniżej oczekiwać graczy. Owszem, są osoby obstawiające przedmeczowo. Ale za to chcielibyśmy wyższe limity, kursy i ciekawsze promocje dla stałych bywalców. Niestety na to nie możemy liczyć ze strony Etoto.

Odbierz kod promocyjny ETOTO.PL
Zgarnij od tak 2222 zł na start!

 

Największa zaletą tego bukmachera jest bonus powitalny i praktycznie nic więcej. A co potem? Ciężko będzie nam coś ugrać, tym bardziej jeśli nie gramy już o 2 złote. Upewniane co do zmian tak naprawdę niczego nie zmienia, ponieważ jest coraz to mocniejsza konkurencja, która to potrafi zaoferować swoim klientom o wiele więcej. Etoto nie jest totalnie nowym bukmacherem. Posiada niemały staż i jeśli chce się w ogóle liczyć w stawce musi ostro zaatakować i wprowadzić faktyczne zmiany zarówno na stronie internetowej jak i w punktach naziemnych.