Typowanie meczy

Kto wygra EURO 2024

Kto wygra euro 2024?

Euro 2024 to kolejne wielkie wydarzenie w piłce nożnej, które odbędzie się w Europie. Wiele krajów będzie walczyć o tytuł mistrza Europy, a fani piłki nożnej na całym świecie będą ….

Khalidov czy Adamek

KSW EPIC: Khalidov czy Adamek – kto wygra?

W nadchodzących dniach, od 21.02.2024 (od 10:00) do 24.02.2024 (do 21:00), strona LV BET przygotowała specjalną promocję dla nowych klientów z okazji KSW EPIC: walki Khalidova kontra Adameka. Zapraszamy do ….

Przewodnik po rodzajach zakładów bukmacherskich - od singla do akumulatora

Przewodnik po rodzajach zakładów bukmacherskich

Szukasz rozrywki, trochę emocji i szansy na wygraną? Zakłady bukmacherskie mogą być właśnie tym, czego potrzebujesz! Ale zanim rzucisz się w wir zakładów, warto zrozumieć różne rodzaje zakładów dostępnych u ….

Jak obstawiać walki w klatce?

Jak obstawiać walki w klatce? UFC czy KSW?

Walki w klatce, czyli mieszane sztuki walki (MMA), stały się ogromnie popularne na całym świecie. Nie tylko przyciągają uwagę fanów sportów walki, ale także miłośników zakładów sportowych. Jednak obstawianie walk ….

Puchar Azji jak obstawiać typy

Kto może wygrać Puchar Azji? Jak obstawiać?

Jeśli chodzi o Puchar Azji 2023, wybór faworytów nie jest łatwym zadaniem, ale można wskazać kilka drużyn, które mają duże szanse na sukces. Koreę Południową, Iran, Japonię i Australię wymienia ….

Jak obstawiać piłkę ręczną

Jak obstawiać piłkę ręczną?

Czy obstawianie szczypiorniaka daje okazję na profit? Czy proponowane bukmacherskie typy na piłkę ręczną to pewne typy? Ostatnimi czasy niezbyt dobrze wiedzie się naszym piłkarzom ręcznym. Z uprzedniej potęgi, której ….