2024 4.3 / 5.0 Freebet 20zł+ 2000zł w bonusach na start Zagraj

LVBET

20 zł za rejestrację konta

  • bogata oferta na esport
  • dobre kursy
  • sporo konkursów
  • bonus za wpłatę
  • bonus za rejestrację

U większości bukmacherów nie ma problemów z odpowiedzeniem na pytanie dlaczego warto grać właśnie u nich. Co prawda u każdego z nich znajdziemy pewne wady, ale nie ma przecież idealnego bukmachera. Jak jednak mamy odpowiedzieć na pytanie „dlaczego warto grać w LV BET?”. Zazwyczaj, by odpowiedzieć na to pytanie szukamy opinii innych użytkowników, którzy już grają u danego bukmachera.

Jednak LV BET to bukmacher, który co prawda jest, ale jeszcze ich oferta nie jest w 100% pełna (choć bonus do 2000 zł na start działa).

Na szczęście wcześniej LVBET zaoferował wybranej grupie testowanie ich usług. To właśnie dzięki temu możemy odpowiedzieć na pytanie dlaczego warto wybrać ich ofertę. Przejdźmy zatem do konkretów.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Opinie o LVBET

Pierwszym argumentem dla którego warto założyć tam konto to bonus powitalny. Nie wynosi od kilkanaście złotych, ale o wiele więcej – do 1000zł.

Niedawno pojawił się też bonus bez depozytu (20zł) – tutaj dowiesz się więcej

Mimo to mówimy tu już o wiele wyższych kwotach (2000zł). Na start to idealna promocja, dzięki której możemy poczuć się nieco pewniej obstawiając tam swoje pierwsze mecze. A do tego należy dołączyć szeroką ofertę. To niezwykle ważny aspekt.

Wiele początkujących bukmacherów oferuje dosłownie kilka dyscyplin sportowych. W dodatku możemy liczyć tylko i wyłącznie na najpopularniejsze spotkania, nie wspominając o niszowych ligach. LVBET oferuje nam coś więcej niżeli samą piłkę nożną. Z pewnością nie możemy liczyć na tak rozbudową ofertę jak w przypadku bukmachera Fortuna czy innych bardziej popularnych bukmacherów.

Mimo to jak na sam początek LVBET daje nam dość spore możliwości do zarobku. Warto grać u tego bukmachera, ponieważ oferuje na zakłady na żywo. Co ciekawe niektórzy twierdzą, że ta oferta jest o wiele lepsza niżeli posiada chociażby Fortuna, która na rynku jest już przecież dobre kilkanaście lat.

2024

Jak na początkującego bukmachera warto wspomnieć także o płatnościach w LV BET. Wielu początkujących bukmacherów ma tu dość zubożałą liczbę metod płatności, ale nie LVBET. Możemy tu wpłacać i wypłacać pieniądze za pomocą Przelewy24, ale również za pomocą Dotpay czy popularnych wśród typerów internetowych portfeli (np. Skrill).

To jedne z wielu argumentów przemawiających za tym, że warto grać u tego bukmachera. Jednakże typowanie meczów w LVBET to dla większości z nas jeszcze tajemnica. Nie do końca wiemy czy wszystko znajdzie swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Jeśli tak – z pełną powagą możemy polecić tego bukmachera, tym bardziej, że jest to legalne źródło. Wszystko okaże się jednak po oficjalnym otwarciu.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

LVBET wprowadza mecze live

Legalny bukmacher on line LVBET bezustannie ulepsza własną ofertę bukmacherską – dziś o live streaming zdarzeń sportowych.

Wypuszczenie nowiuteńkiej witryny www (przypominam funkcjonuje pod adresem www.lvbet.pl) dało szereg opcji zarówno dla nas, jak i dla graczy.
Cały czas staramy się korzystać z przestrzeni do wdrażania wszelakich nowości i usprawnień, wzorem tego były niedawno dodane zakładki esportowe w odmianie na telefon.

Dodanie streamingu wydarzeń sportowych to nowy etap w zakresie praktycznie jak największego otwarcia się na krajowych typerów.
Na dzisiaj poszerzamy własną działalność, wychodzimy naprzeciw trendom i wprowadzamy ciekawostki techniczne możliwości świadczone przez nowe media, w konsekwencji aby LVBET.PL przez cały czas wzmacniał własną działalność na rynku zakładów wzajemnych w Polsce – mówi Monika Płaczkowska, Sponsorship Manager LV BET.

 

Esport w LVBET

Obstawianie eSportu to atrakcyjny sposób na zarabianie on-line – pod warunkiem iż chociaż szczyptę mamy o tym wiedzę.
Naturalnie solidna część buków w Polsce oferuje zakłady bukmacherskie na Esport, a w owej grupie jest niewątpliwie LVBET.

Który ostatnio uruchomił specjalną zakładkę esportową z obszerną propozycją kursów live oraz opcją obserwowania batalii na żywo. Aktualnie gracze mogą korzystać z rzeczonej zakładki na własnych telefonach.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Zakłady na esport

Oglądanie i typowanie esportu na telefonie w życiu nie było szybsze. Aktualnie odrębna zakładka esport osiągalna jest w praktycznym położeniu – na poświęconej graczom podstronie.
Włączenie rzeczonej funkcjonalności w dużej mierze skróci czas niezbędny na sklecenie kuponu oraz uprości wypatrzenie najlepszych wydarzeń w najbardziej ciekawych rozgrywkach.

Nowym etapem modyfikacji w wersji mobile LVBET było wdrożenie odtwarzania streamów z przeróżnych wydarzeń live w ramach spotkań eSportowych. Dotychczas przystępne były one jedynie w edycji na pecety LV BET, obecnie najistotniejsze turnieje w CS:GO, Starcrafta, Dotę 2, League of Legends i wiele innych będzie można odtwarzać także na ekranach telefonów i padów.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

 

LVBET raz po raz mocniej rozwija się na esport, dziś wykonujemy to z ogromną energią. Cały czas chcemy się rozwijać w owym kierunku, a dział eSportu na naszej stronie www.lvbet.pl w edycji na komórkę jest tego odpowiednim przykładem.
Poprawiamy nie wyłącznie nasz produkt, ale także rozszerzamy swoją aktywność na nowych rynkach, do których z pewnością zdołamy zaliczyć esport – powiedziała Monika Płaczkowska z firmy bukmacherskiej.

Krótko o LVBET

Ów legalny bukmacher online działa na lokalnym rynku od ponad trzech lat. Póki co spółka zaangażowała się w rozbudowę przeróżnych dyscyplin a także paru klubów piłkarskich. LVBET jest sponsorem głównym Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, a ponadto formalnym bukiem Wisły Płock, Stali Mielec oraz Widzewa Łódź.

Oprócz tego, „wszedł” w patronat krajowej transmisji rozgrywek CS:GO Esport Championship Series oraz na czas ESL Mistrzostw Polski All in Games Wisły Kraków.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę