Największy polski bukmacher = bonus bez depozytu!

LV BET Opinia

Sprawdź ofertę i promocje

U większości bukmacherów nie ma problemów z odpowiedzeniem na pytanie dlaczego warto grać właśnie u nich. Co prawda u każdego z nich znajdziemy pewne wady, ale nie ma przecież idealnego bukmachera. Jak jednak mamy odpowiedzieć na pytanie „dlaczego warto grać w LV BET?”.

Zazwyczaj, by odpowiedzieć na to pytanie szukamy opinii innych użytkowników, którzy już grają u danego bukmachera.

Jednak LV BET to bukmacher, który co prawda jest, ale jeszcze ich oferta nie jest w 100% pełna (choć bonus do 1000zł na start działa).

 

Na szczęście wcześniej LVBET zaoferował wybranej grupie testowanie ich usług. To właśnie dzięki temu możemy odpowiedzieć na pytanie dlaczego warto wybrać ich ofertę. Przejdźmy zatem do konkretów.

 

Opinie o LVBET

Pierwszym argumentem dla którego warto założyć tam konto to bonus powitalny. Nie wynosi od kilkanaście złotych, ale o wiele więcej – do 1000zł.

Niedawno pojawił się też bonus bez depozytu (20zł) – tutaj dowiesz się więcej

Mimo to mówimy tu już o wiele wyższych kwotach (1000zł). Na start to idealna promocja, dzięki której możemy poczuć się nieco pewniej obstawiając tam swoje pierwsze mecze. A do tego należy dołączyć szeroką ofertę. To niezwykle ważny aspekt.

Wiele początkujących bukmacherów oferuje dosłownie kilka dyscyplin sportowych. W dodatku możemy liczyć tylko i wyłącznie na najpopularniejsze spotkania, nie wspominając o niszowych ligach. LVBET oferuje nam coś więcej niżeli samą piłkę nożną. Z pewnością nie możemy liczyć na tak rozbudową ofertę jak w przypadku bukmachera Fortuna czy innych bardziej popularnych bukmacherów.

 

Mimo to jak na sam początek LVBET daje nam dość spore możliwości do zarobku. Warto grać u tego bukmachera, ponieważ oferuje na zakłady na żywo. Co ciekawe niektórzy twierdzą, że ta oferta jest o wiele lepsza niżeli posiada chociażby Fortuna, która na rynku jest już przecież dobre kilkanaście lat.

Tu oferujemy bonus bez wpłaty i zarejestruj się

 

Jak na początkującego bukmachera warto wspomnieć także o płatnościach w LV BET. Wielu początkujących bukmacherów ma tu dość zubożałą liczbę metod płatności, ale nie LVBET. Możemy tu wpłacać i wypłacać pieniądze za pomocą Przelewy24, ale również za pomocą Dotpay czy popularnych wśród typerów internetowych portfeli (np. Skrill).

To jedne z wielu argumentów przemawiających za tym, że warto grać u tego bukmachera. Jednakże typowanie meczów w LVBET to dla większości z nas jeszcze tajemnica. Nie do końca wiemy czy wszystko znajdzie swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Jeśli tak – z pełną powagą możemy polecić tego bukmachera, tym bardziej, że jest to legalne źródło. Wszystko okaże się jednak po oficjalnym otwarciu.

rejestracja