Wejdź do gry z Superbet! 500 zł CASHBACK

Fortuna Opinia

Sprawdź ofertę i promocje

Blogowanie przez popularnych ludzi sportu czy reklama na koszulka popularnych drużyn piłkarskich to wyrachowana próba porwania kolejnych klientów do zakładania kont by obstawiać mecze w serwisach bukmacherskich.

Plusem czeskiego bukmachera Fortuna są w głównej mierze kursy bukmacherskie, umieją on zadziwić klientów jacy obstawiają na zakładach u bukmacherów od kilku lat. W propozycji bukmachera Fortuna.pl idzie wyszperać niezłe promocje, które jesteśmy w stanie zamienić w olbrzymie zarobki po zakończeniu poprawnego typowania.

 

Na wzmiankę zwraca także uwagę ilość zakładów, jaka powinna nasycić nawet wybrednego typującego on-line.

Fortuna.pl proponuje dla zakładających konta typujących bardzo dobry dodatek tj. Bonus 210 zł na darmowy zakład bez ryzyka przegranej oraz bonus za pierwszą wpłatę o wysokości do 2000 zł. Na realizację bonusu pierwsza wpłata masz 60 dni. Dlatego komponuj zakłady spokojnie, a także pomnażaj swoje pieniądze, stawiając gratisowe środki pieniężne za rejestrację które dostanie po rejestracji od bukmachera.

 

Fortuna.pl analogicznie, jak inni bukmacherzy działający w Polsce legalnie jak choćby Forbet czy LVbet często organizuje dla typujących w necie promocje za aktywność lub mające za cel jej zwiększenie jak choćby ligi typerów czy podobne konkursy. To sprawia, że abstrahując od obstawiania meczów, świetnie będzie począć rywalizację w zaaranżowanym przykładowo konkursie typerskim.

 

Moja opinia o Fortunie

Dodatek po rejestracji za depozyt 2000 zł no i promocja cashback 210 zł i bonus bez depozytu 20 zł ukazują iż warto mieć konto u tego legalnego bukmachera, którego promują nasze polskie drużyny Ekstraklasy.
Znaczącym przymiotem tego bukmachera wirtualnego jest bardzo przejrzysta szata graficzna i jedne z lepszych kursów bukmacherskich.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

Aczkolwiek trzeba pamiętać że jak każdy ma też wady – ekspresowo ogranicza typujących-zarabiających na zakładach sportowych, przez co po jakimś czasie jeśli gramy za duże stawki nie będziemy mogli tego robić stale.

rejestracja