2024 3.7 / 5.0 Cashback 200zł Zagraj

Betclic

Liga typera gra

  • mecze na żywo
  • średnie kursy
  • liga typera
  • najwięcej meczów
  • cashback

Legalny bukmacher Betclic to uznany europejski bukmacher. Teraz ponad 9 milionów użytkowników korzysta z obfitej propozycji zakładów wzajemnych Betclic. Nie licząc naszego kraju, organizacja z Francji istnieje m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii oraz Szwecji. Tenże legalnie działający bukmacher prowadzi działalność na podstawie o koncesji osiągniętej danym kraju, ażeby obstawiający miał pewność, iż typowanie na stronie www.betclic.pl jest w każdym calu zgodne z przepisami.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka

 

Apk mobilna Betclic

Bukmacher online także angażuje się w rozwój apki mobilnej. Równocześnie na Androidzie jak i na iOS aplikacja robi odczucie intuicyjnej a użytkowanie jej nie sprawia tak naprawdę żadnych kłopotów nie tylko wytrawnym klientom, ale i osobom, które rozpoczynają obstawiać mecze on line.
Z pułapu apki posiadamy akces do każdych funkcjonalności strony www, co określa Betclic w stosunku do innych spółek bukmacherskich funkcjonujących w Polsce. Mając apkę mobilną do obstawiania daje to nam okazję nie wyłącznie typowania meczów, lecz i obserwowania meczów w trakcie.

Bonus przy rejestracji Betclic

Betclic.pl oferuje najciekawszy bonus przy rejestracji w Polsce w postaci – 200 pln cashbacku od początkowego kuponu. Innymi słowy, że jeśli Twój pierwszy typ jest nietrafiony, wówczas na Twoje konto bukmacher online odda Ci jego stawkę minus 12% danina.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka

 

Tym samym, aby zupełnie wyczerpać bonus i dostać zwrot (czyli cashback) piniędzy w wysokości 500 pln, trzeba ustawić kuponik za 568 zł. Ażeby zrealizować wygrane bonusowe pozyskane w formie cashbacku, musicie obrócić nimi x4 po kursie 2,00.

Zakłady wzajemne w Betclic

Miłym rozwiązaniem, patrząc od strony typującego, jest opcja Multi+. Ów bukmacher online na blankiecie z 4 pojedynkami uiści 50% podatku, a na zakładzie z 5 pojedynkami całość.
Oprócz tego im więcej pojedynków dodasz do kuponu, tym bardziej zdołasz zdobyć. Przy więcej niż 12 zdarzeniach, bukmacher dodaje aż 50% do zwycięstwa.

Propozycja zakładów u bukmachera jest nader obfita. Niezależnie od ewidentnych zakładów na Ekstraklasę, Ligę Mistrzów i najciekawsze ligi Na starym kontynencie lub wielkoszlemowe turnieje tenisa, w propozycji przedsiębiorstwa wypatrzymy również zakłady na koszykówkę (NBA), hokej (NHL), sporty motorowe tudzież mniej atrakcyjne w Polsce, jak na przykład dart, baseball, golf snooker czy wyścigi konne.
Z trudem wypatrzyć dziedzinę, jakiej tenże bukmacher nie posiadałby w ofercie.
Nie brak również bukmacherskich zakładów specjalnych oraz zwyczajowo rozrywkowych, jak na to kto będzie głową państwa w USA po kolejnych wyborach.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

W Polsce esport rozkręca się bardzo mocno i to widzimy. Widzi to także Betclic i zapewnia możliwość typowania pojedynków w grach jak na przykład Counter Strike, League od Legends bądź Dota.
Użytkownicy będą radzi z kursów, albowiem te w porównaniu do innych funkcjonujących na lokalnym rynku firm bukmacherskich wyglądają na lepsze.

W Betclic można sięgnąć po Cashout, to znaczy możliwości prostszego rozliczenia kuponu – przed zamknięciem wszelkich meczów z kuponu. Suma wygranej będzie adekwatnie kalkulowana zależnie od liczby meczy pozostających na blankiecie oraz ich kursu.

2024

Betclic wspomaga lokalny sport

Bardzo porządnie wygląda partnerstwo z reprezentacją Polski w siatkówce z jaką Betclic podpisał umowę. Bukmacher jest aktualnie na spodenkach siatkarzy. Bukmacher jest też istotnym sponsorem Mistrza Polski 2019 – Piasta Gliwice i formalnym sponsorem zdobywcy Pucharu oraz Superpucharu Polski 2019 – Lechii Gdańsk.
Wszystko demonstruje, iż Betclic już od samego początku chce bardzo promować się pośród krajowych kibiców.

Mecze na żywo w Betclic TV

Jak już dodałem Kibice sportu posiadają możliwość obserwowania najistotniejszych zdarzeń jak na przykład: pojedynki w NBA – w fazie PlayOff, mecze Bundesligi, Ligi Mistrzów siatkówki a także mnóstwo największych tenisowych turniejów.

Depozyty oraz wypłaty wygranych

W Betclic zdołasz zrobić depozyt już od 1 zł. Dowolna z czynności finansowych, a więc w podobny sposób wpłata, jak i wypłata, są za darmo. Gracz pragnący złożyć pieniądze może użyć platformy Przelewy24, przez to pieniądze szybko znajdą się na rachunku w portalu do przyjmowania zakładów. Rzecz jasna, można również posłużyć się kartą płatniczą.

liga typerów Betclic

Jeśli uwielbiasz obstawiać czy rywalizować z innymi graczami to liga typerów (Betclic.pl) jest dla Ciebie!

Zobacz szczegóły …

Wystartowała Liga Betclic, kompletnie oryginalna oferta, w jakiej gracze rywalizują w cotygodniowych konkursach o jak największe bonusy.

Ażeby przyłączyć się do tej akcji promocyjnej, kliknij w „DOŁĄCZ TUTAJ”, umieszczonej bezpośrednio pod banerem promocji na stronce www.betclic.pl.
Co 7 dni zdołasz kolekcjonować punkty obstawiając spotkania piłkarskie na zakładach pojedynczych i wielokrotnych za min. stawkę 1 złotych, po min. kursie 1,50.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka

 

Za dowolną postawioną złotówkę pozyskasz następującą liczbę punktów:

– 3 pkt za każdą postawioną złotówkę na kuponach wielokrotnych
– 2 pkt za każdą postawioną złotówkę na kuponach pojedynczych

Dla najpoprawniej obstawiających użytkowników (30), legalny bukmacher online Betclic przygotował znaczne bonusy…

 

Czy Betclic jest legalny?

Betclic to mający koncesję w Polsce legalny bukmacher, jaki świadczy już na starcie multum ciekawych rozwiązań i propozycji, które z perspektywy użytkownika są bardzo ciekawe. Atutami zostaną bezsprzecznie: aplikacja bukmacherska mobilna, dobre kursy oraz promocja Multi+. Warto  przetestować tego międzynarodowego buka również dla bonusu na początek 550 zł, którego w naszym Kraju na takich regułach nikt nie świadczy.