Ciekawe dyscypliny do obstawiania: łucznictwo

Łucznictwo jak wiele innych sportów znany był już wiele lat temu. Jednak nie od razu pod postacią sportu wyczynowego. Na początku był to sposób na zdobycie jedzenie. Następnie łucznictwo stanowiło formę spędzenia czasu. Dopiero później traktowano tę czynność jako sport.

Choć początki były dosyć dziwne, to dziś zasady są ujednolicone, a samo łucznictwo występuje w programie Igrzysk Olimpijskich.

To właśnie wtedy możemy liczyć na ofertę bukmacherów.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Czy łatwo obstawiać łucznictwo?

Jedną z zalet tego sportu jest fakt, że każdy z nas może go uprawiać. To sprawia, że potrafimy lepiej zrozumieć cały ten mechanizm. I jednocześnie zauważamy, że wcale nie jest takie proste skutecznie typować ten sport. Dlaczego? Dlatego, że musimy połączyć tu wiele umiejętności, by ostatecznie wygrywać. Co zatem jest tu ważne? Podstawowa wiedza to oczywiście ta dotyczącą samych zawodników.

Co jednak przez to rozumiemy? Są to ostatnie wyniki, ranking, prześledzenie najważniejszych imprez. Przygotowanie od strony siłowej ma tu znaczenie. Ale jeszcze większe ma to nastawienie psychiczne. Jak wiadomo precyzja to w tym sporcie słowo klucz. Na równi zawodnik musi być także powtarzalny w swoich próbach. Tu nie wystarczy oddać raz dobrego strzału, a potem sobie odpuścić.

Wręcz przeciwnie. Sportowcy, którzy być może nie osiągają cały czas najlepszych strzałów, ale nieco gorsze, ale równocześnie są przy tym regularni potrafią częściej wygrywać zawody. Równie ważna jest dyspozycja dnia. Pojedynki nie trwają zbyt długo, zazwyczaj jest to kilkanaście minut, a w tym czasie trzeba dać z siebie najwięcej.

Niestety jako obserwatorzy możemy zauważyć, że dany zawodnik nie ma po prostu dnia. Czy sprzęt ma tu znaczenie? Jako typerzy nie powinniśmy zwracać na to uwagi. Faktem jest, że ceny i jakość różnią się od siebie. Jednakże są one bardzo zbliżone i w ostateczności nie rzutuje to na ostateczne wyniki.

Podsumowując, obstawianie łucznictwa nie należy do najłatwiejszych sportów. Nie liczy się tu tylko przygotowanie sportowe, ale także psychiczne czy dyspozycja dnia.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Tagi :

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł