Etotomania od Etoto – ciekawa promocja bukmacherska

Co pewien czas niestety tylko bukmacher Etoto proponuje swoim obecnym graczom bonusy (nie chodzi o promocje na początek). Stąd ETOTOMANIA to miłe zdumienie i co więcej fajna oferta dla grających u owego krajowego bukmachera internetowego.

Aktualnie na stronce www.etoto.pl formalnie rozpoczęła działanie ETOTOMANIA, lojalnościowy projekt bonusowy dla klientów oferujący okazję awansu ma wyższy pułap i odbieranie raz za razem fajniejszych gratyfikacji.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
100% więcej za wpłatę (do 1500 zł)

 

Etotomania

Obstawiający zbierają punkty za ustawione kupony. Pod koniec miesiąca wedle „widełek” wchodzą stopień dalej oraz codziennie otrzymują kolejne nagrody. Licznik punktów non stop zawiadamia grającego ile brakuje mu do wyższego pułapu na przykład ZŁOTY, a ile do podtrzymania dotychczasowego na przykład SREBRNY.
Oprócz tego też dostrzega typer jakie premie ich oczekują w przyszłym tygodniu.

Im wyższy poziom w programie Etotomania buka Etoto tak raz za razem zdołamy mieć nadzieję na wspaniałe gratyfikacje dla grającego.

Projekt przedstawiony zamienił wszelkie, do dziś dnia działające promocje bukmacherskie na stronce z wyjątkiem propozycji powitalnej „Podmień 100 zł na 300 zł

Sporo informacji opublikowano na: www.etoto.pl/etotomania/szczegoly

Tagged With :