MŚ czyli Mundial

2023

Promocje na MŚ 2022 – Wyzwanie Fortuny

Gdy spoglądasz na spis meczów Mistrzostw Świata i masz świadomość, że wciąż na długo przed rozpoczęciem MŚ jesteś w stanie odgadnąć jaka reprezentacja wyjdzie z grupy, jaka reprezentacja rozegra mecz ….

2023

Mundial 2022 – kto jedzie

Nadchodzi wielkimi krokami MŚ 2022, a już 20.10.2022 na Kongresie w Zakopanem możemy poznać kompletną listę powołań na ten turniej. Kto zdobędzie własną szansę, a kto będzie potrzebował obyć się ….

2023

Obstawianie Mundialu – typy na mecze

Bukmacherzy internetowi wystawiają od dawna kursy na typowanie meczy podczas eliminacji do MŚ 2022 w piłce nożnej, dlatego też każda zainteresowana osoba może oczywiście zdecydować się na ich obstawianie. Należy ….

Obstawiamy MŚ w piłce nożnej (terminarz)

System rozgrywek na MŚ w piłce nożnej nie jest czymś bardzo trudnym do opanowania ale nie należy również do rzeczy trywialnych. Aby wszystko dokładnie pojąć będziemy musieli trochę poczytać. Obstawianie ….

Zakłady bukmacherskie na Polska – Kolumbia

Jakbym miał sporo pieniędzy wtedy bym obstawił w nadciągających pojedynkach na Mundialu na Polskę. To co obejrzałem i co przedstawili w minionym meczu z Senegalem jestem poniekąd pewny iż w ….