Kod promocyjny eToto – 200% za wpłatę

Doskonała oferta bonusowa od buka eTOTO! 200% za depozyt dla nowo otwierających konta typerów. Odbierz 1000 zł w bonusach. Tego typu oferta nie pojawia się na co dzień pośród legalnie przyjmujących zakłady bukmacherów internetowych dlatego należałoby przyjrzeć się jej dokładnie. Ponieważ warto!

Bonus na początek to właściwie norma pośród bukmacherów w Polsce, natomiast by dawać graczom 200 procent za ich depozyt – to z trudem coś w tym stylu wyszukać pośród innych ofert przy zakładaniu konta. Tylko totolotek.pl oraz lvbet.pl proponują więcej niż 1000 pln w bonusach na start, jednak to tylko 100% początkowej wpłaty. A tu etoto.pl poszło po bandzie!

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
200% więcej za wpłatę

 

Zasady propozycji powitalnej

Jak wspomnieliśmy w ostatnim czasie przedstawiony legalny bukmacher internetowy przedstawił nowiuteńką promocję powitalną, w zamian wyboru miedzy propozycją defensywną a ofensywną ukazujemy propozycję Zyskaj 1000 pln od eTOTO.
Patrząc na znaczne zaciekawienie promocjami bukmacherskimi w Polsce pośród obstawiających spotkania spółka bukmacherska eTOTO zadecydowała wystartować z najfajniejszą ofertą dla typerów przy rejestracji. Poniżej opisaliśmy szczyptę informacji na temat śmiałej promocji przy rejestracji:

W kolejnej propozycji w trakcie rejestracji Odbierz 1000 złotych, grający za swoje dwa pierwsze depozyty uzyskać zdoła i 1000 zł:
– główny przekaz na konto gracza będzie zwiększony o 200% do 100 zł (oznacza to wystarczy wpływ 50 zł, by otrzymać 100 pln), co jest rzadkie pośród bukmacherów legalnie przyjmujących zakłady w Kraju. Nie ma możliwości wyszukać buka który powiększa wpłatę o takiż procent.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

– wtóry przekaz pieniężny na konto gracza pozostanie zwiększony o 100 procent do realnie 900 zł !

Skutkiem tego w sumie typer za swoje 2 początkowe transfery zdoła uzyskać 1000 zł.

Z akcji promocyjnej mogą skorzystać wszyscy typujący, jacy nadal nie wykonali początkowej wpłaty na rachunek rozliczeniowy u bukmachera (zdołają pozyskać obydwa bonusy) bądź wtórej wpłaty (zdołają otrzymać wtóry bonus), pomijając nawet czas otwarcie konta obstawiającego.

W momencie pytań warto przepatrzyć regulamin na www.etoto.pl.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
200% więcej za wpłatę

 

Tagged With :