2024 3.7 / 5.0 500 zł za wpłatę i kasa za aplikację Zagraj

Totolotek

  • bogata oferta na dziś
  • Bet Club
  • szybka rejestracja
  • mnóstwo konkursów
  • bonus za wpłatę

Internetowy bukmacher Totolotek to mocno rozpoznawalna marka wśród graczy oraz kibiców sportowych.

Totolotek znają chyba wszyscy gracze w Polsce – dlatego o ich renomie nie trzeba za dużo opowiadać. O ich wypłacalność również możemy być spokojnie. Totolotek to legalny bukmacher działający w oparciu o licencję Ministra Finansów. Jest to zatem firma godna zaufania.

W Polsce znajdziemy wiele jego reklam gdyż jest on sponsorem kilku dużych klubów piłkarskich jak i posiada mnóstwo punktów do przyjmowania zakładów o nazwie Toto-Mix.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Mimo tego, że jest firma bukmacherska zagraniczna to strona internetowa jest w języku polskim i  jest ona dosyć czytelna.

Znajdziemy tam mnóstwo ciekawych i ważnych dla nas rzeczy. Oferta zakładów sportowych jest bardzo bogata. Każdy gracz znajdzie tu coś dla siebie. Jest tu wiele dyscyplin sportowych, a także dużo opcji obstawiania. Takie wrażenie możemy mieć wchodząc na ich stronę internetową. Mimo to gracze, którzy posiadają lub posiadali konta twierdzą, że jeśli ktoś chce wyszukać już coś z „egzotycznych” kierunków to bukmacher ten jeszcze nie posiada takich zdarzeń.

Kupony możemy zawierać zarówno przed spotkaniem, jak i w jego trakcie. Oprócz wydarzeń sportowych są takie zakładki jak TotoLiga czy TotoGol – gdzie możemy dodatkowo zarobić ekstra pieniądze za poprawnie wytypowane wyniki.

Wpłaty i wypłaty mimo wszystko dostępne również dla Polaków. Wszystko dzięki Dotpay, ale również Pay.com.

2024

Opinie o Totolotku

Czytając opinie użytkowników możemy być lekko zdezorientowani. Są tacy, którzy nie mieli z nim żadnego problemu. Nie polecają go, ale też go nie odrzucają. Są również osoby, które miały z Totolotkiem mało przyjemne sytuacje. Jest on zatem warty polecenia czy nie? Z pewnością tak.

Trzeba wziąć pod uwagę, że jest to jeden z najstarszych bukmacherów w Polsce. Działa nie przerwanie do dziś od ponad 20 lat.

Gdyby użytkownicy mieli z nim większe nieprzyjemności z pewnością nie działałby już. Być może nie jest to nić nadzwyczajnego, ale oferta godna uwagi. A przede wszystkim możliwość zaufania im ze względu na długi staż. Jeśli gramy normalnie, nie chcemy naciągać bukmachera to Totolotek powinien spełniać nasze oczekiwania.

Bukmacher bez depozytu?

Za samą rejestrację czasami dostaniemy tylko 20 zł, a za pierwszą wpłatę podwoją nam naszą kwotę (sprawdź tutaj)

Więc ta promocja bukmacherska powitalna jest o wiele lepsza niż tylko OK 😉

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek