Zgrnij Freebet u buka

Ciekawy freebet u pewnego buka na 2023 rok nadchodzi!

Jak zaczynać Nowy Rok 2023 to z Ligą angielską i freebetem! Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher wirtualny Fuksiarz.pl stworzył promocję dla klientów Ustrzel Freebet (https://fuksiarz.pl/ustrzel-freebet), w której będzie można drapnąć freebety o wartości zależnej od ilości bramek strzelonych w przyszłej kolejce Ligi angielskiej! Oferta z freebet’em wystartuje po 1 stycznia.

Zatem jeśli nie masz konta do obstawiania meczy na stronce www.fuksiarz.pl to w tym momencie masz powód żeby je tam założyć.

https://fuksiarz.pl/promocje
Darmowe zakłady na start! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Żeby wziąć akces w promocji należy dotrzeć na podstronę „DOŁĄCZ” na stronce akcji, wpłacić 50 złotych plus ustawić przedmeczowy zakład AKO z min. 3 meczami oraz kursem łącznym 3.00 lub większym, zawierający jedynie zdarzenia z zakładów bukmacherskich na Premier League. Zakłady zakwalifikowane do promocji można zawierać do 2 stycznia 18:29. Jeśli zakład będzie dobry, typer otrzyma freebet zależny od liczebności bramek zdobytych w 19. kolejce Ligi angielskiej:

1-15 bramek: 20 zł freebet
16-25 bramek: 30 zł freebet
26-35 bramek: 40 zł freebet
36+ bramek: 50 zł freebet

W tej akcji promocyjnej na www.fuksiarz.pl da się ustawić nielimitowaną liczbę kuponów, jednakże jedynie pierwotny trafiony kupon spełniający warunki oferty, zostanie brany pod uwagę w trakcie przyznawania freebetów.

https://fuksiarz.pl/promocje
Darmowe zakłady na start! Ekskluzywna oferta przy rejestracji