Dokładny wynik – jaki system wybrać

System bukmacherski do typowania meczów opiera się na jednym zdarzeniu piłkarskim granym dwudrogowo, ale w sposób nie wykluczający wejścia obu kuponów, tak naprawdę wygrywamy właśnie wtedy kiedy takie dwa kupony nam wejdą. Wybieramy mecz o kursie na faworyta w granicach 1,5 i stawiamy na takie zdarzenie 2j. Następnie wybieramy sobie jakiś dokładny wynik, który pokrywa się z wygraną faworyta czyli 1-0, 2-0, 2-1, 3-0, 3-1 itd.

I stawiamy tutaj 1 j. Jeżeli drużyna wygrywa ale nie takim rezultatem jaki postawiliśmy to mamy zwrot (w przypadku spotkań gdzie kurs na faworyta jest wyższy od 1,5, wygrana faworyta generuje nam mały zysk), jeżeli drużyna wygra i to takim wynikiem jaki postawiliśmy to w zależności od kursu na wybrany przez nas dokładny wynik kończymy progresje.

Jeżeli kurs na dokładny wynik był 6,0 to mamy sumaryczny kurs 3,0, jeżeli 8,0 to całkowity kurs wynosi 4,0 itd.

2022

Stawkowanie jest uzależnione od tego jakie mamy kursy na dokładny wynik. Warto dodać, że można grac 1 mecz na kilka wyników prowadząc jednocześnie kilka progresji opartych na tym samym meczu np. ten sam mecz a oddzielne progresje na wyniki 1-0, 2-0 i 2-1, oczywiście w jednym meczu możemy zakończyć tylko jedna progresję.

 

Systemy bukmacherskie dla początkujących

Wybierając spotkanie do gry tym systemem, najważniejsze jest aby wybrać spotkanie w którym jest według nas wyraźny faworyt a przy tym kurs na niego jest w granicach 1,5. Ważne jest również na jaki wynik (wyniki) gramy. Jeżeli gramy np. na 1-0 lub 2-0 do dobrze jest np. wybrać mecz z lig underowych.

Ale najważniejsza jest to aby grana przez nas drużyna wygrała, dlatego preferowane do takiej gry są drużyny z górnych części tabeli. Odradzamy grać w ten sposób w pucharach krajowych.

Zalety sytemu:

· Możliwość gry kilku progresji opartych na jednym wyniku, czyli jedna analiza a kilka progresji,
· Duży wybór spotkań w weekend jak i w ciągu tygodnia,
· Możliwość przerywania progresji (nie gramy na konkretne drużyny).

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Tagged With :