Wejdź do gry z ForBet! 2000 zł na start

Skąd brać skuteczne typy bukmacherskie?

Dodane w Blog Brak komentarzy
dobre typy bukmacherskie

Zarabianie na zakładach bukmacherskich wdaje się prostą pracą. Z pewnością mniej wyczerpującą. Jeden skutecznie typowany mecz może pozwolić nam spokojnie wyżyć przez miesiąc. To zajęcie jest o tyle ciekawe, że nie wymaga od nawet wiedzy na temat zespołów czy graczy, których zamierzamy obstawiać mecze.

Co więcej – nie musimy nawet spędzać czasu przy analizie i sprawdzaniu ostatnich wyników.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Skuteczne typy bukmacherskie

Skąd brać trafne dobre typy? Jeśli zależy nam na codziennych nowych typach to najlepiej odwiedzać bukmacherskie forum, gdzie to znajdziemy codziennie przynajmniej kilkanaście typów na różne dyscypliny sportowe. To chyba najbardziej popularne miejsce jeśli zależy nam na darmowych typach bukmacherskich. Co ważne – w większości tych przypadkach nie mamy do czynienia tylko z samym typem, ale analizą.

Jest ona tutaj o tyle ważna, że może nas faktycznie przekonać do zagrania danego typu lub też nie.

Czy są to jednak typy warte naszej uwagi?

Musimy być tutaj jednak ostrożni. Nie każdej osobie, która wypisuje owe analizy i wstawia swoje typy zależy na tym byśmy wygrywali. Działają one często na zlecenie samych bukmacherów wprowadzając nas w błąd. A jeśli jest to powiedziane za dużo to i tak w pewnym stopniu należy na to uważać, ponieważ owe typy są często brane pod uwagę w konkursach, w których to liczą się kursy.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

Jeśli jednak mamy wgląd jaki użytkownik podaje jakie typy to warto na początku prowadzić analizę owych graczy, a kiedy zauważymy dość dobrą skuteczność możemy wtedy grać jego typy za prawdziwe pieniądze.

Dobre typy bukmacherskie są również oferowane na fanpage’ach. Tu mamy do czynienia z darmowymi typami, ale również płatnymi. Są tworzone wtedy specjalne grupy, do których to wejściówka ma swoją cenę. Są grupy, w których to podawane są typy najlepszych typerów.

blank

Ich skuteczność jest naprawdę bardzo imponująca. Średni zarobek przy płaskiej stawce 100 złotych to minimum 3 tysiące złotych.

Abonamenty by dostać typy nie są drogie, ponieważ często nie przekraczają 70-100 złotych na miesiąc. Przy takich zyskach warto więc spróbować. W ich przypadku musimy jednak uważać na naciągaczy. Są to zazwyczaj profile, które oferują nam bardzo wysokie kursy.

REJESTRACJA W TOTOLOTKU + KOD
Bonus bez depozytu + 500 zł za wpłatę

 

Po wpłacie pieniędzy możemy być zablokowani przez owe konta i już nie odzyskać pieniędzy. Dlatego też przed zakupieniem abonamentu warto sprawdzić dokładnie interesujące nas źródło.

Podsumowanie …

Z pewnością nigdy nie decydujemy się na jego zakup, gdy właściciel fanpage’a bardzo zachęca nas do jego zakupu. Często chce ona szybko sfinalizować transakcję widząc, że jesteśmy zainteresowani. Równie ważne są komentarze pod postami, które absolutnie musimy przeczytać.

Bukmacher Bonus Opinia Odwiedź
1 Sprawdź ofertę i promocje Opis Wejście
2 Sprawdź ofertę i promocje Opis Wejście
3 Sprawdź ofertę i promocje Opis Wejście

, ,