Obstawianie w ciemno w zakładach bukmacherskich

Sport to pasja wielu milionów ludzi na całym świecie. Każdy, kto interesuje się piłką nożną, koszykówką, siatkówką i wieloma innymi dyscyplinami sportu wie, że najważniejsze w nim są emocje i to, aby dążyć do zwycięstwa.

Nie ma chyba osoby, która nie chciałaby poczuć właśnie tych wszystkich emocji na własnej skórze. I właśnie temu naprzeciw wychodzą zakłady bukmacherskie – czyli miejsce w którym każdy może poczuć się częścią sportu, poprzez obstawianie zakładów na wybrane przez nas sporty.

Obstawianie w ciemno to emocje, ale czy zysk?

Dzięki temu kilkukrotnie wzrasta adrenalina i czujemy jeszcze większe emocje niż wtedy, kiedy oglądamy dany sport bez postawienia na niego chociażby symbolicznej kwoty. Gdy wiemy, że zwycięstwo może być podwójne – wygrywa nasza ulubiona drużyna, ale także my, postawione na nich pieniądze, czujemy, jakbyśmy sami brali w nich udział.

2023

Utarło się, że żeby móc wygrać potrzeba wnikliwej analizy i posiadania szerokiej wiedzy na temat danej dyscypliny sportowej. Jednak zdarza się, że ludzie decydują się na obstawianie w ciemno zakładów bukmacherskich. Czy jest to opłacalne? A także, czy istnieje jakiś system stawiania bez żadnej wiedzy na dane wydarzenie? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi w poniższym artykule.

Czy wiedza jest potrzebna przy obstawianiu kuponów?

Na to pytanie jest bardzo trudno odpowiedzieć. Oczywiście, każdy kto stara się traktować bukmacherkę jako sposób zarabiania na życie powie, że bez wiedzy na dany temat nie jesteśmy w stanie niczego ugrać. Jednak z drugiej strony słyszymy głosy, że obstawianie w ciemno zakładów bukmacherskich także daje zarobek.

Jak to zrobić?

A no właśnie – wydaje się to banalnie proste. Nie raz zdarza się, że obserwujemy screeny kuponów SOLO z kursem 12 czy 15, które są trafione. Jak wiadomo, takie kursy oznaczają, że według ekspertów bukmacherskich taki zakład nie ma prawa wejść.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Są jednak śmiałkowie, którzy decydują się na takie akcje. Nie wiadomo, czy mają nosa, czy są szaleni, ale jeśli coś wejdzie, uznaje się ich za geniuszy. I tak zwykle jest z kuponami obstawianymi w ciemno.

Szczęście nowicjusza, czyli trzeba wykorzystać początek

Zwykle każdy nowo zarejestrowany gracz otrzymuje na zachętę od bukmachera darmowe środki do grania w formie freebetu lub po prostu bonus od pierwszego depozytu. Jest to doskonała okazja, aby chociaż małą część tych pieniędzy przekazać na obstawienie w ciemno zakładów bukmacherskich.

Utarło się, że każdy gracz, który rozpoczyna swoją przygodę musi mieć sporo szczęścia, aby jego pierwszy kupon został rozliczony pozytywnie. Mówi się tutaj o szczęściu nowicjusza – nierzadko stawiając na zdarzenie w ciemno, bez żadnej analizy tacy gracze zgarniają wygrane.

Takie przykłady pokazują, że bez żadnego większego przygotowywania jesteśmy w stanie zdziałać coś z niczego, czyli wygrać kupon.

Zwycięstwa w ciemno to jednak mniejszość

Należy jednak pamiętać, że jeśli jeden, bądź dwa kupony weszły nam obstawiając je w ciemno musimy potem nieco spuścić z tonu. Każdy wie, że szczęście kiedyś się musi skończyć, a zwykle na nim bazujemy, typując bez przygotowania, w ciemno.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Dlatego jeśli rzeczywiście mieliśmy nosa do kilku zakładów, musimy potem zrobić sobie przerwę od tej metody, rozpocząć wnikliwszą analizę, może to także przyniesie zamierzone efekty, czyli wygraną. Jeśli po jakimś czasie poczujemy, że jednak to nie jest to i obstawianie w ciemno zakładów bukmacherskich jest naszym konikiem, to nic trudniejszego – zawsze można do tego wrócić.

Co warto obstawiać bez zagłębiania się w statystyki?

Istnieją takie rodzaje zakładów, które łatwiej jest trafić niż analizować. Są to chociażby takie kombinacje do obstawiania jak: kto rozpocznie pierwszą część spotkania, która drużyna będzie częściej złapana na spalonym, czy który zawodnik strzeli w danej minucie bramkę.

Takie rzeczy oczywiście można jakoś statystycznie zweryfikować, jednak obstawiając w ciemno takie zakłady bukmacherskie jesteśmy w stanie sporo wygrać, jeśli tylko dopisze nam szczęście. Oczywiście, wszystkie inne zakłady, jak chociażby wyniki spotkań, czy ilość bramek w meczu też możemy próbować postawić bez żadnego przygotowania, jednak zdaje się to nieco trudniejsze do wygrania.

Warto jest zwrócić jednak także uwagę na inne sporty, niż te najpopularniejsze. Zimą, ciekawą propozycją dla osób lubiących jeszcze większe ryzyko i grę w ciemno polecamy obstawiać skoki narciarskie. Jest to dyscyplina bardzo nieprzewidywalna, w której wygrać może każdy. Wszystko zależy od warunków na skoczni, czy dyspozycji dnia. W tej dyscyplinie można także typować wyniki H2H, czyli który skoczek będzie wyżej niż inny.

To także jest typowa loteria i dla osób lubiących taką zabawę jest to jak najbardziej polecane.

Najważniejsze, to dobrze się bawić

Jeśli nie mamy ciśnienia, i nie jesteśmy nastawieni typowo na zysk, to właśnie takie obstawianie w ciemno zakładów bukmacherskich jest jak najbardziej odpowiednie. Nie jest ono zobowiązujące, a także może przynieść wiele radosnych, czasem emocjonalnych doświadczeń.

Co by dużo nie mówić, warto jest spróbować, a może będzie to idealna dla nas metoda na obstawianie meczów.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI