2024 4.1 / 5.0 200 % za wpłatę! Zagraj

Betfan

Obstawiaj pogodę i showbiznes

  • zakłady na rozrywkę
  • dobre kursy
  • darmowe zakłady
  • sporo konkursów
  • bonus za wpłatę

Praktycznie wszyscy nowi legalni bukmacherzy w Polsce (wirtualni) chcą nas (grających) czymś zaskoczyć – od czasu do czasu są to promocje na start, a rzadko propozycja jakiś specjalnych zakładów, lecz …

Coraz ciężej zaznaczyć się w sektorze legalnie przyjmujących zakłady polskich buków. Nowo powstałe jednostki przeganiają się w co rusz w lepszych pomysłach, zazwyczaj zapominając… co jest podstawą typowania meczów.

O tym nie zapomniał legalnie funkcjonujący polski bukmacher BETFAN, jaki pomijając wiele wypasionych bonusów bukmacherskich, postanowił ofiarować użytkownikom coś, co trudno wyszukać u innych buków – obszerną ofertę w zakładce „Rozrywka”.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

 

Rozrywka w Betfan

W rubryce „Rozrywka” znajdziecie praktycznie na ogół wszystko, o co można się założyć. BETFAN „Rozgrywkę” podzielił na pojedyncze poddziały, gdzie wyszukamy: „Politykę”, „Pogodę”, „ShowBiznes”, „Gospodarkę” a także „Wokół Sportu”.

W pierwszym z wyliczonych najciekawiej jest, gdy zbliżają się wybory. Wtenczas zakłady bukmacherskie w BETFAN na samą zaledwie „Politykę” można zliczać w setkach. Zaczynając od tego, kto będzie nr 1 na danej liście, aż po wyniki poprzez udział w debacie pojedynczych polityków.

Znacznym echem odbił się zakład, którym pochwalił się Radosław Sikorski. Polityk zdecydował zagrać na to, iż Marszałek Kuchciński zostanie usunięty ze swego stanowiska. Sprawa wystąpiła podczas, gdy głośno było o „aferze samolotowej” Marszałka. Sikorski obstawił w BETFAN za 100 złotych i migiem pochwalił się swoim zakładem w socialmediach.

Co warto jeszcze obstawiać w Betfan?

Często ludzie powiadają, iż kiedy nie ma o czym gadać to gada się o pogodzie. Zaś na www.betfan.pl można własną „erudycję” o aurze spieniężyć, bo można się założyć o deszcz, o temperaturę, czy nawet o powiew wiatru!

W czasie jak pułap wody w Wiśle niebezpiecznie wzrastał, legalny polski bukmacher internetowy nieustannie, co chwilę dorzucał zakłady wzajemne w necie na wysokość polskiej rzeki w danym mieście. Frazes „zakładamy się o wszystko” w Betfan to nie bezwartościowy slogan.

betfan-bonus-na-start

Nietypowe zakłady bukmacherskie

Równie intrygujące zakłady wzajemne online są w dziale „ShowBiznes”. Nie licząc rutynowych typów na pewniaków Oscarów tudzież kolejnych znanych nagród, BETFAN.PL proponuje zakłady bukmacherskie online np. na to „kto zaśpiewa piosenkę w nowym Bondzie”, „kto zostanie Papieżem po Franciszku”, względnie na to „jaka instytucja pierwsza wyśle człowieka na Marsa”.

Dodatkowo co tydzień znajdziemy dodatkowe typy (nietypowe zakłady bukmacherskie) na to jaka będzie frekwencja na podanych filmach w kinach.
Gdy bukmacherzy tegoż lokalnego legalnego bukmachera dostaną informację o tym, iż dowolna celebrytka jest w ciąży, da się migiem odnotować zakłady na płeć dziecka. Wcześniej także publikowali na swojej stronce do typowania w necie przewidywania na barwę włosów kobiety z okładki kultowego periodyku „Playboy”.

 

Zakłady bukmacherskie nie jedynie na sport

„Wokół sportu” to dział jaki każdego pasjonata sportu bardzo zaintryguje. W tym miejscu wypatrzymy zakłady na to, kto zostanie kolejnym managerem zespołu „x”, alternatywnie dokąd pójdzie reprezentant „y” w kolejnym sezonie. Jednakowo rzecz się ma, jeżeli chodzi o ilość goli.

Najciekawszym zakładem z dotychczasowych było to „czy ktoś wbiegnie na murawę w czasie ubiegłego finału ligi mistrzów UEFA”. Jak wiecie, w tamtym czasie na murawie pojawiła się atrakcyjna modelka z Instragrama a BETFAN wypłacał duże wygrane swoim Użytkownikom, jacy zaryzykowali no i postawili na to kasę.

Potrzebujecie dowiedzieć się wiele więcej o ofercie tegoż wirtualnego krajowego nowego bukmachera? To polecamy wstąpić na www.betfan.pl – tam znajdziecie wszystko o czym opowiadaliśmy powyżej, a nawet i więcej…

www.betfan.pl/bonusy-na-start
200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

 

 

Bonus za wpłatę w Betfan

U legalnego polskiego bukmachera BETFAN wystartowała promocja BONUS EXTRA SIANO. Jak działa ta promocja? Typerzy uzyskują bonus o sile 100% ich depozytu. Aby bonus stał się rzeczywistą gotówką, jaką można spieniężyć trzeba:

1. Przelać na konto typującego kasę
By otrzymać bonus, minimalna suma depozytu powinna być równa 10 zł. Po przelewie uzyskasz bonus, który będzie równy depozytowi (wzorcowo: jeżeli przetransferujesz 500 zł, pozyskasz 500 zł bonusu).

2. Odblokować bonus
Bonus jest aktywny po pojedynczym obrocie depozytem z min. kursem 2.0.

3. Przekazać kaskę na saldo podstawowe
W celu przeniesienia środków z salda promocyjnego na konto podstawowe należy po trzykroć obstawić bonusem, posiadając na blankiecie nie mniej niż 2 spotkania z kursem dowolnego z nich równym minimum 1.45.

W taki sposób legalnie działający polski bukmacher stara się nakłonić do typowania u siebie na stronie www.betfan.pl w tych zagmatwanych czasach.

PS. Nowi klienci ciągle zdołają korzystać z akcji promocyjnej „Pakiet Pudziana”.