Kto wygra euro 2024?

Euro 2024 to kolejne wielkie wydarzenie w piłce nożnej, które odbędzie się w Europie. Wiele krajów będzie walczyć o tytuł mistrza Europy, a fani piłki nożnej na całym świecie będą śledzić każdy mecz. Kto wygra Euro 2024? Oto prognozy i przewidywania.

Historia mistrzostw Europy w piłce nożnej

Przed przewidywaniami, warto przyjrzeć się historii mistrzostw Europy w piłce nożnej. Pierwsze mistrzostwa odbyły się w 1960 roku i od tamtej pory odbywają się co cztery lata. W sumie rozegrano 16 turniejów, a Niemcy i Hiszpania wygrali po trzy razy. Francja, Włochy i Czechosłowacja/Republika Czeska wygrywały po razie. Ostatnie mistrzostwa Europy odbyły się w 2021 roku, a zwyciężyła reprezentacja Włoch.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Faworyci Euro 2024

Kiedy przyjrzymy się kwalifikacjom i aktualnej formie reprezentacji, można wyróżnić kilku faworytów do zwycięstwa w Euro 2024.

Francja

Reprezentacja Francji jest obecnie jednym z najlepszych zespołów na świecie. W 2018 roku wygrali Mistrzostwa Świata, a w ostatnich mistrzostwach Europy dotarli do finału. Mają w swoim składzie wielu utalentowanych zawodników, takich jak Kylian Mbappe czy Antoine Griezmann. Francja na pewno będzie jednym z głównych faworytów do wygrania turnieju.

Niemcy

Niemcy zawsze są groźnym przeciwnikiem w mistrzostwach Europy. Choć na ostatnich mistrzostwach nie radzili sobie najlepiej, to wciąż mają w swoim składzie wielu doświadczonych zawodników. Co więcej, Niemcy będą gospodarzem Euro 2024, co zawsze daje dodatkowy impuls do zwycięstwa.

Hiszpania

Reprezentacja Hiszpanii od wielu lat gra wspaniałą piłkę i jest jednym z najlepszych zespołów na świecie. Mają w swoim składzie wielu utalentowanych zawodników, takich jak Sergio Ramos czy Alvaro Morata. Hiszpania z pewnością będzie chciała zdobyć kolejny tytuł mistrza Europy.

2024

Portugalia

Reprezentacja Portugalii wygrała Euro 2016 i na pewno będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony w 2024 roku. W ich składzie grają tacy zawodnicy jak Cristiano Ronaldo czy Bernardo Silva, którzy potrafią rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść.

Bukmacherzy internetowi jasno stawiają na te 4 drużyny i nie ma tu zaskoczeń.

Wszystkie typy na ME w piłce nożnej znajdziesz na https://www.obstawianie.net/typowanie-euro-aktualne-typy.html

Tagi :

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł