Blog

2021

Supergame w Superbet

Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher online Superbet odpalił nowiuteńką wersję kompletnie bezpłatnej gry SuperGame. Wydanie pod nazwą SuperGame Jackpot jest dedykowana kibicom Ekstraklasy piłki nożnej. Do zwyciężenia co siedem dni minimum ….

2021

Zakłady bukmacherskie na telefon

Jeszcze nieco ponad dekadę temu, nie wyobrażano sobie tego, jak inaczej można by obstawiać zakłady bukmacherskie, niż w punkcie stacjonarnym, który skupiał szerokie grono ekspertów bukmacherskich. Dzisiaj, dzięki prężnie rozwijającej ….

2021

Ekstraklasa w Superbet + promocja

Typowanie Ekstraklasy zdoła dać porządny zarobek – jeśli wiemy jak obstawiać te spotkania u buka. Ponadto od czasu do czasu legalnie działający bukmacherzy online proponują bonusy na spotkania Ekstraklasy, przez ….

2021

Ciekawe dyscypliny do obstawiania: łucznictwo

Łucznictwo jak wiele innych sportów znany był już wiele lat temu. Jednak nie od razu pod postacią sportu wyczynowego. Na początku był to sposób na zdobycie jedzenie. Następnie łucznictwo stanowiło ….

2021

Skąd brać skuteczne typy bukmacherskie?

Zarabianie na zakładach bukmacherskich wdaje się prostą pracą. Z pewnością mniej wyczerpującą. Jeden skutecznie typowany mecz może pozwolić nam spokojnie wyżyć przez miesiąc. To zajęcie jest o tyle ciekawe, że ….

2021

Zakłady bukmacherskie – jak zacząć

Wielu z nas fascynuje się sportem – niektórzy uprawiają go zawodowo, inni traktują jako zabawę, a jeszcze inni tylko obserwują zmagania tych najlepszych. To właśnie dla pasjonatów sportu na najwyższym ….

Darmowe bonusy na zakłady u bukmachera

Nie jest specjalnie odkrywcze to, że firmy zajmujące się bukmacherką idą ku większej ekspansji rynku. Dlatego też praktykują one łańcuch wszelkiego rodzaju działań, jakie pozwalają osiągnąć im zamierzony cel. Jednym ….