Kod promocyjny STS’u = spory bonus za rejestrację

Kod promocyjny czy to w STS czy w Etoto to znaczy u legalnie funkcjonujących firm bukmacherskich czasami jest konieczny, a nieraz nie. Ogólnie zasada jest tego typu, że i bez kodu bonusowego uzyskamy dużo pieniędzy na początek na grę na zakładach bukmacherskich u bukmacherów online. I powinno się o tym pamiętać …

W Kraju mamy szereg różnych zgodnie z prawem operujących bukmacherów wirtualnych. Pośród nich jedną z głównych ról odgrywa bukmacher STS. Stąd trudno się dziwić rozlicznym typerom, że chcą oni dołączyć do tego buka. Jest to w końcu synonim zawodowstwa i efektywności w działaniu.
Jednocześnie z przyczyny swojej postawy na rynku owa instytucja mogłaby już jakiś czas temu darować sobie starania. Tak wprawdzie nie jest, gdyż firma działa nieustannie walcząc o gracza. Tak oto oczywiście zaskarbiła ona sobie przychylność typujących
i ta ciągła współpraca rozkwita w najlepsze.

Kod promocyjny od STS to VIPKOD

Chcąc otworzyć u tego buka konto, to oczywiście chcielibyśmy przekonać się, czy są obecnie jakieś gratisy w STS. Informacja ta jedynie napędzi naszą decyzję.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

A najfajniejsze jest to, że ów operator ma wiele takich ofert, a jedną z nich jest opcja skorzystania z kodu bonusowego dającego całkiem ekstra bonus przy rejestracji.

Jaki w STS otrzymamy rabat na start?

Jak już było napomknięte, istotne
jest, ażeby nowy typujący już na starcie czuł się nagradzany. Stąd też w toku zapisu powinniśmy wstukać aktywujący bonus: „VIPKOD„. Dzięki niemu na nasze konto wpada kwota 29 złotych promocji bez depozytu.

Oznacza to, że dowolny nowy typujący nawet nie musi wpłacać jakiejkolwiek sumy, a i tak od buka STS otrzymujemy gift, za który możemy ogłosić swoje debiutanckie zakłady.
Stąd też tego gatunku kod promocyjny STS to bardzo dobry wariant na to, ażeby bez daremnego ryzykowania ocenić i zakosztować typowania wydarzeń sportowych w zakładach bukmacherskich. Jedynym zarządzeniem jest to, że pewną ilość razy powinniśmy rzeczonymi dodatkowymi kwotami obracać. Dopiero po owym fakcie zdołamy bez problemu zrealizować je na osobisty rachunek w banku.

2021

Jak dostrzegasz, sposobów w materii koncentrowania, zainteresowania nowo rejestrujących się graczy jest bez liku, a ta wyróżniona w tym miejscu opcja jest w sumie strzałem w dziesiątkę.

Tym samym wypada – jeśli interesuje nas obstawianie meczy online – otworzyć konto u owego buka i zagarnąć na starcie bonus bukmacherski aktywując kod promocyjny STS. Równocześnie warte nadmienienia jest to, że w żadnym razie na tym dodatku nie kończą się nasze profity na portalu www.sts.pl.

Da się więc połączyć ze sobą parę przeróżnych akcji promocyjnych STSu, co na pewno jest świetnym krokiem.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Na podstawie https://legalni-bukmacherzy.pl/kod-promocyjny-sts/